Banana Republic

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Evu227, Módosítva: 2019. december 2.

Kiszerelés:   15 ml és 75 ml

Illatjegyek: zöld tea, bergamott, grapefruit, jázmin, afrikai ibolya levél, levendula, fehér vetiver, pézsma és borostyán

Banana Republic Pure White EDP fújósok
Ár: 600 Ft, 900 Ft, 1500 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

sammy

2021. július 7.

Az én orromnak ez Byredo Bal d Afrique édestestvér, nagyon közel áll hozzá. Valószínűleg kevésbé projektál és kevésbé tartós, nade mennyivel olcsóbb. Nekem mindkettőről pajták, széna halmok, szalma bálák jutnak eszembe gyerekkoromból :D
A BR-nél nagyon adnak a csomagolásra, a kupak komoly, lemértem, magában 80 g :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 7.

Lapo

2020. október 24.

Amikor kimosod a kedvenc gyapjú pulóvered és száradás után rögtön belebújsz.. melenget de közben felfrissít, jó érzés tölt el, egyszerűen jól érzed magad benne.. pont ugyanezt adja ez az illat.. a tisztaság érzete, de más formában mint amit eddig ismertem.. A kezdeti citrusos jegyek után egy végtelenül nyugodt, kellemes alap bontakozik ki. Rajtam bőven hozza a manapság szokásos tartóssági szintet, semmivel sem rosszabb a nála sokszorosába kerülő "nagy" neveknek.. Egy könnyed, levegős, kis zseni illat, aminek ár/érték aránya kiváló.. 100% unisex

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

kvin

2020. február 6.

Totálisan unisex, szépen összerakott, minőségi, hűvöskés tisztaság illat.
Van benne minden, amitől kellemes lehet: zöld tea, jázmin, ibolyalevél, levendula, sőt még vetiver is, igazán tetszetős kis illatjegyek, rajtam mégis összességében inkább egy egyszerű, citrusos tisztaság illat marad. Kicsit bátortalannak érzem, hiába a finom jegyek, mintha szűkmarkúan bántak volna velük és csak mutatóban vannak jelen. A végére kifakul és kissé jellegtelenné válik.
Lehet, hogy az én bőrkémiámmal nem tud rendesen kiteljesedni - valahogy "elnyeli" a bőröm az illatokat, tehát kell, hogy legyen ereje - ezért érzem kevésnek magamon, mint női illat.
Egy sportosabb stílusú férfin jobban el tudnám képzelni, aki farmer-pólós vagy hűvös kék inges, sportosan elegáns összeállításban is ugyanúgy sugárzóan férfi. Sőt! Na, nekem ez inkább ilyen, természetes és klasszikus, ezért egy ilyen férfihez nagyon passzolna szerintem.
Alapvetően tetszik, ha nem lenne a polcomon ekkora választék, akkor szívesen elfújkálnám, de nem igazán érzem magaménak ezt a letisztult, citrusos vonalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Totálisan unisex, szépen összerakott, minőségi, hűvöskés tisztaság illat.

Evu227

2019. december 2.

Nagyon finom, tisztaság illat :) Olyan igazi kimostam az ágyneműt és fúj a lágy szellő életérzés feeling 😊 Kicsit citrusos, kicsit pézsmás, de nagyon eltalált a kicsike 🙂 Remek kollekció

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.