Banana Republic

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Evu227, Módosítva: 2019. december 2.

Kiszerelés:   15 ml és 75 ml

Illatjegyek: zöld tea, bergamott, grapefruit, jázmin, afrikai ibolya levél, levendula, fehér vetiver, pézsma és borostyán

kvin

2020. február 6.

Totálisan unisex, szépen összerakott, minőségi, hűvöskés tisztaság illat.
Van benne minden, amitől kellemes lehet: zöld tea, jázmin, ibolyalevél, levendula, sőt még vetiver is, igazán tetszetős kis illatjegyek, rajtam mégis összességében inkább egy egyszerű, citrusos tisztaság illat marad. Kicsit bátortalannak érzem, hiába a finom jegyek, mintha szűkmarkúan bántak volna velük és csak mutatóban vannak jelen. A végére kifakul és kissé jellegtelenné válik.
Lehet, hogy az én bőrkémiámmal nem tud rendesen kiteljesedni - valahogy "elnyeli" a bőröm az illatokat, tehát kell, hogy legyen ereje - ezért érzem kevésnek magamon, mint női illat.
Egy sportosabb stílusú férfin jobban el tudnám képzelni, aki farmer-pólós vagy hűvös kék inges, sportosan elegáns összeállításban is ugyanúgy sugárzóan férfi. Sőt! Na, nekem ez inkább ilyen, természetes és klasszikus, ezért egy ilyen férfihez nagyon passzolna szerintem.
Alapvetően tetszik, ha nem lenne a polcomon ekkora választék, akkor szívesen elfújkálnám, de nem igazán érzem magaménak ezt a letisztult, citrusos vonalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Totálisan unisex, szépen összerakott, minőségi, hűvöskés tisztaság illat.

Evu227

2019. december 2.

Nagyon finom, tisztaság illat :) Olyan igazi kimostam az ágyneműt és fúj a lágy szellő életérzés feeling 😊 Kicsit citrusos, kicsit pézsmás, de nagyon eltalált a kicsike 🙂 Remek kollekció

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.