Banana Republic

Ár:   8300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   iparfumeria.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 4.

Lelőhely:   iparfumeria.hu

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: passiógyümölcs, gránátalma

3tara2

Korcsoport: >54
2019. május 3.

Szeretem ezt a kedves kis illatot! Lótifutira - futkosásra szoktam magamra ölteni. Rajtam kicsit gyümölcsös, enyhén sós aromája lesz, amely tökéletesen megfelel egy nyári parfüm alternatívájaként is.
Vidámságot és energiát visz a hétköznapokba.
A doboza extra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 3.

Vidámságot és energiát visz a hétköznapokba.
A doboza extra!

malvada

2019. január 9.

Nagyon kellemes, nem tucat illat. Főleg a szippantás után az orromban maradó illat különleges (nem tudom ezt hogy hívják "szaknyelven") . Sajnos nem tartós, annak ellenére, hogy EDP. De legalább nem agresszív, hanem könnyed, bármikor hordható. A doboza külön bejegyzést érdemel, ilyen különlegeset még nem láttam! Valódi fából van, gyönyörű! Biztos, hogy megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

rdm

2015. szeptember 14.

Ez az illat kimondottan gyümölcsös, kis virágossággal, friss, nyárias. Közepesen tartós. Nem egy túl erős illat, illatfelhőt nem lehet vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.