Banana Republic

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 5.

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek: bergamot, tea, borostyán

mplaura89

2016. április 20.

Nagyon szép, harmonikus illat. Mindenből pont annyi van benne, amennyi kell. Nincs túlbonyolítva, selymes, teás, kicsit fás, meleg, simogató illat. Letisztult stílus kiegészítője lehet. Szerintem ő egy nappali viselet, alkalomra túl egyszerű. Tartóssága 6-7 óra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

rdm

2015. szeptember 14.

Rajtam nem teás, inkább szúrós, fás. Olyan illata van, mint a templomi füstölőnek, vagy valami hasonló. Tömjénes talán. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

csakmoni

Korcsoport: >54
2015. július 7.

Egy 20 ml-es kis üvegem van, élmény kézbe venni. (A fújókája is tökéletes, nem köpköd.) Sajnos a szép kis fadobozt nem kaptam meg vele.
Amikor megvettem, igazi szerelemnek indult, aztán egyszer soknak éreztem magamon, és nem használtam többé. Most a melegben megkívántam valami édes, nehezebb illatot magam körül, és fújtam a szobámban egyet. Újra érzem azt a lelkesedést, amit régen. Kiegyensúlyozott, jó minőségű illat. Szeretem a teásakat, és az ámbrával együtt valami frissítő puhaságot érzek, egy csipetnyi fás vaníliával.Ilyen árfekvésben ilyen szép illat kevés van.
(Érdekes, mennyire másnak érzem most, mint télen. A Prada L'Eau Ambre-vel jártam ugyanígy, nyáron nagyon tetszett, máskor meg egyáltalán nem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 7.