Banila co.

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   $30
Lelőhely:   online külföldről

3 funkciót lát el, világosít, csökkenti a karikákat, véd a napfény káros hatásaitól, mindezt egy termékben. A bőrön megtapadva puhítja a bőrt, csökkenti a zsírtermelést, elfedi a piros részeket.

4 színben kapható:

• Beige: Korrigálja a sötét tónusú bőrt
  • Mint: Korrigálja az egyenetlen és vöröses bőrtónust
  • Purple color: Korrigálja a sárga bőrszínt
  • Pink: Korrigálja a fakó és sárga színű bőrt

Ildie

2015. március 30.

Pink színben rendeltem meg. Azért ettől nem kell egy pink dolgot várni :)
Halvány rózsaszín viszonylag sűrű anyag, ami kinyomós flakonból jön, pont jó mennyiség, ideális. Felkenve a rózsaszínessége minimális lesz, az én arcomon egy világos réteget képez. Más primerhez képest, van ez a világos réteg, de ahogy rákerül az alapozó igazából lényegtelen, hogy világes vagy sem. Sárgás a bőröm ezt nem nagyon szeretem, és főleg télen nagyon szürke is. Ettől a sárgásság egymagában nagyon látványosan nem változik, mivel alapozót bsénem vettem (még) újat. BB krém alatt (YR, eleggé folyós) azért látszik a különbség. Tudom, hogy kellene fényvédőt is használni, de a nappali krémem 15 spf-et, ez 30 spf-et, az alapozó 10-15 spf-et tartalmaz, ez együtt 60 lenne, a valóságban nyílván csak 20, viszont ezt sokkal jobban kedvelem, mint egy rendes fényvédőt. Majd visszajövök még írni, eddig szeretem, de nem egy hatalmas csoda. Szépen kiegyenlíti az arcom színét, fedi a pórusokat, nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Pink színben rendeltem meg. Azért ettől nem kell egy pink dolgot várni :)