Baolishi

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marshmallow8, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Dorcikaa

2017. május 29.

Nekem egy barna szín van meg . Nagyon szeretem , gyakran nyulok utana mert tartos szep szine van es tobb retegben sem pereg le. 600ft vicc erte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

lizybenet

2016. október 21.

Az egyik kedvenc matt rúzsom, habár az árnyalata tényleg nem pont az mint amire számítottam de szerencsére ez is jól áll szóval gyakran használom. Picit tényleg ragacsos, de elnézem neki mert egyébként nagyon tartós és egész szépen kopik. A sleek-em sem sokkal jobb ilyen szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

karina2001

2016. augusztus 31.

Egy halvány mindennapi színt szerettem volna. Megvettem egy halvány rózsaszín árnyalatott mert ez tűnt a legvilágosabbnak, de borzalmasan áll. Igazából felkenve barbi pink színű arról nem is beszélve,hogy nem matt, megszáradás után is nagyon ragacsos. Én nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.