Baolishi

Ár:   390 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   100 Ft-os boltok, kínai   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2014. július 31.

Lelőhely:   100 Ft-os boltok, kínai
Kategória:   Sminkek szájra

Természetes összetevőkkel.

Kiszerelés: 3,5 g

Udreeh

2014. szeptember 17.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a rúzzsal. Két rétegben szoktam felvinni, nagyon intenzív színe van, élénk rózsaszín lesz felkenés után mindegyik. A kezemen mindet (4-féle?) kipróbáltam, a kék és a lila van meg, ez a kettő ugyanolyan színűvé válik. Úgy láttam, hogy a zöld még brutálisabb színű lesz, azt már nem venném meg. :D Amiért nagyon tetszik, az a tartóssága. Ezzel lehet enni-inni, és TÉNYLEG ott marad. De komolyan. Lemosni sem olyan könnyű. Én ilyen rúzzsal még találkoztam, ami nemcsak ígérget, de be is tartja. Pontosabban ez nem is ígérget, ugyanis nincs is rajta ilyen leírás. :D Olcsó kategóriás, 150 Ft volt. Én vazelint szoktam rákenni (alapból azt használok szőlőzsír helyett), de szájfényt vagy ajakápolót is tehetnék fölé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Oleyl Alcohol
Emulgeálószerek: Oleyl Alcohol