Baolishi

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilu, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

henrietta93

2014. november 17.

szépen fed a színe is nagyon szép!!! De azért egész nap párszor újra kell kenni! :) de 290 Ft-ért teljesen jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

sofie_sz

2013. december 16.

Egy 100 ft-os kis boltban vettem, nagyon tetszett a színe. Azóta sem találtam ilyen rúzst még egyet. Egyszerűen annyira gyönyörű színe van a számon, hogy még a férfiak is rendszeresen megjegyzik. Bordós-piros árnyalat van meg, a sötétsárgás bőrömhöz és a mélyfekete hajamhoz maga a fantasztikum, a mikor felkenem, mindig istennőnek érzem magam. :)
Az már csak hab a tortán, hogy egy egész estét kibír úgy, hogy nem igazítom meg (pedig már baráti kocsmázásra is bevetettem, és hát a sör az sör :)), valamint kevesebb mint 300 forint. Valószínűleg visszalátogatok még oda, ahol ezt vettem és beszerzek még belőle.
Van egy pár rúzsom, de szerintem ennek van az egyik legszebb színe. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Van egy pár rúzsom, de szerintem ennek van az egyik legszebb színe. :)

ct

2013. június 14.

Jajdejó, hogy ez is itt van! Igazán olcsó volt, talán 250 ft, vettem az elmúlt hónapokban vagy hármat is belőle.Nagyon finom illata van, rágógumira emlékeztet, szépek a színei, nem szárít, egész tartós is.A csomagolás lehetne biztonságosabb, erősebb is, ezért mínusz 1 csillag, de egyébként teljesen jó kis rúzs ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 14.

Lilu

2013. június 14.

Szép a színe, kifejezetten tartós és jól pigmentált. Nekem nem szárított, és külön tetszett hogy diszkréten csillámos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 14.