Barbara Hofmann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rizsa, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A kabuki ecsetet használhatják laza vagy kőpúderekhez a hibátlan, természetes arcbőr eléréséért. A tömött szálak segítségével akár magas fedőképesség is elérhető. Vegán termék.

Rizsa

2017. január 19.

Lassan egy éve használom ezt az ecsetet púderrel való fixáláshoz. A viszonylag gyakori mosást is nagyon jól bírja, sosem hullott a szőre. Púderezéshez a kedvencem, pirosításhoz számomra túl sűrű, nagyon intenzív színt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.