Barbara Hofmann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

angi9207

2014. január 13.

Nem tudtam ellenállni neki. Megvettem. :) Nekem külön tetszik, hogy ilyen nagy a feje, mert szerintem gyorsabban és szebben lehet így eloszlatni a púdert. Kicsit büdi az illata, de kárpótol az a hihetetlen puhaság. :) Szépen veszi és viszi fel a púdert. Még külön simogattam is vele kicsit az arcom, annyira finom. :) Remélem sokáig hű társam lesz. Ez az első komolyabb (?) púderecsetem. Ez előtt egy gagyi összecsukhatós volt. Hát az ehhez képest kínozta a bőröm.
Igaz, nekem kicsit borsos az ára, de NAGYON megéri! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Igaz, nekem kicsit borsos az ára, de NAGYON megéri! :)

Alice83

2012. szeptember 4.

Jelentem én is használom már vagy egy éve és még mindig mintha új lenne..egyetlen egy problémám van vele h túl nagy a feje..:S..de azon kívül természetesen megállja a helyét és nem cserélem le mert megszoktam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.