KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barbara Hofmann

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingrid0411, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Egyéb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

0bikbik0

2017. június 3.

Most úgy érzem, megtaláltam az ideális ecsettisztítót.
Általában hetente mosom az ecseteimet. Eddig a kisebb fejűeket sprayvel hét közben is tisztogattam, de a dúsabb szőrűeket csak hetente, samponnal mostam. Utáltam, mert iszonyat volt kiöblíteni a habot az ecsetekből. Igaz, tiszták lettek, kivéve a rúzsecseteket, annak a műanyag szálairól nem tudtam eltávolítani a színt (benzinnel sem...)
Na, ez a szappan nem habzik. Viszont tényleg nagyon-nagyon tisztít! Rúzsecset visszanyerte eredeti színét...
Ami még pluszpont a víztaszító valami, ami benne van. Tuti, hogy van benne, és bevonja az ecsetek szőrét, mert alig marad bennük víz. Pillanatok alatt megszáradnak.
A használat is praktikus, tök egyszerű.
A sampon kétségkívül olcsóbb (lehet a természetes ecseteknél kímélőbb is, de nem sok természetes szőrű ecsetem van, azokkal elbíbelődök samponnal), és az az igazság, hogy az illata is jobb, de ez a szappan meg hatékony :-)

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 3.

Most úgy érzem, megtaláltam az ideális ecsettisztítót.
A használat is praktikus, tök egyszerű.

katuc77

2016. október 26.

Még Glamour napokon vásároltam meg a Müllerben, bár az enyémnek a csomagolása nem ilyen. Egy női arc van rajta, és egy ecset, de ugyanígy 100 g-os kiszerelésű. Gondolom csak változott a matrica a csomagoláson.
Nagyon praktikus ez a kis fém dobozka. Maga a szappan szerintem elég jó, jó a habzása és nagyon jól meg lehet vele tisztítani az ecseteket, bár az alapozó ecsetemmel egy kicsit nehezebben boldogul. Azt azért sajnálom, hogy a blenderemből ez sem szedi ki maximálisan az alapozó foltot. Megtisztítja, jó lesz az illata tőle, de ahogy az alapozó megfogja a blendert, azzal nem tud mit kezdeni ez a szappan sem. De ez szerintem inkább a szivacs "hibája", egyszerűen elszíneződik az anyag.
Összességében elégedett vagyok vele, és azt hiszem, elég sokáig elég is lesz ez a szappan. Szerintem megérdemli a maximális 5 csillagot.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

kneva

2016. október 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket, szépen kimos mindent az ecsetekből. Szinte az összes ecsetemet ezzel mosom, csak a kicsiket szoktam benzinnel. (Egy kabukit például rémálom és lehetetlen is benzinnel rendesen kitisztítani szerintem.) A természetes szőrökre utána balzsamot teszek, kicsit várok és újra kiöblítem őket. Nagyon szeretem, sokáig elég. Még van belőle, de újra fogom venni, mielőtt elfogy. Az ára most 3000 körül van a Müllerben. Kuponnal egészen megéri, nekem ez jött be a legjobban.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Dea

2016. június 3.

Kezdetben elég drágának tartottam, de azt hiszem sokáig elég, az a tapasztalatom vele, hogy a szintetikus ecseteket jól lehet mosni vele, viszont a természetes szőrből készült ecsetet nem szabad! Összeségében nem bántam meg, hogy megvettem.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Soly77

2016. április 28.

Nekem nagyon bejött, bár nagy összehasonlítási alapom nincs, de amióta beszereztem egy két drágább ecsetet legalább a lelkem nyugodt hogy minőségi cuccal mosom ki őket :) Az illata finom citromos nem nehéz kimosni az ecset szálai közül sem, ilyennek képzeltem egy jó ecsetmosó szappant :)

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Pucorka

2016. január 1.

Az illata kellemes, szépen tisztít.
Olvastam,hogy az ecstek szálai szétesnek, mert szárít. Egy kis balzsam segítene talán?

A lényeg, nekem jól bevált.

Pucorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Az illata kellemes, szépen tisztít.

A lényeg, nekem jól bevált.

Regi84

2015. december 29.

Ajándékba kaptam és egész jó. Nekem tetszik az illata, a szemre való ecseteimmel gond nélkül elvolt, az alapozó annyira már nem tetszett neki, de azt igaz, hogy nagyon nyúztan már egy ideje. A szappanos víz is tud amúgy kb ennyit...

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

orange01234

2015. október 12.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Glamour napon pont az utolsót hoztam el. Van egy alapozó ecsetem, amiből sehogy sem tudtam kimosni az anyagot. Ezzel tökéletesen sikerült minden maradványt eltávolítani. A többi ecsetemen is leteszteltem, mindegyikből kiszedte szépen a benne maradt festéket.
Én nagyon megszerettem, szerintem nagyon sokáig elég lesz, mert keveset kell használni belőle.
A dobozkája is nagyon elegáns:)

orange01234
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

A dobozkája is nagyon elegáns:)

scorpionqueen

2015. augusztus 17.

Nekem ez nem vált be. Mosás során nagyon erősen habzik, a sűrű habot pedig baromi hosszú ideig kell mosni, hogy teljesen eltűnjön a tövekről is. Nem hiszem, hogy hosszútávon ez jót tenne a ragasztásnak. Amikor már azt hiszem, hogy biztosan kimostam belőle a habot, belenyúlok az ecsetbe és a töve még bőven habos. Amit nem szeretek még benne, hogy száradás után mintha valamiféle viaszos érzetű bevonat maradna az ecseten, illetve a tapintása is durvább.

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Ildie

2015. augusztus 2.

Hát ez valami zseniális egy cucc. Szinte mindent egyből kipucol, csak az alapozós kabuki egy kétkörös mutatvány.
Kis vizes simi, a szappanon két körbe húzás, kimosás és kész. A szappan nálam is leragadt az aljára az első használatkor.
Mosás után a samponhoz képest az ecsetek szálainak fura másmilyen tapintása volt, de száradás után nem tapasztaltam eddig semmi furcsát. (a balzsamozást szerintem majd rendszeresítem)
Mostam vele egy gagyi mülleres ecsetet, ezt nem ajánlom senkinek, mert a potyogó szőrei beleragadtak a szappanba.
A bőszecsetnél vettem spiccelős tisztítót, de ugye az csak úgy van, ez a szappanka viszont a fehér pirosítóecsetemet is simán, egyből kipucolta. A törölközős törlést én is csinálom, a kisebbeket papírtörcsivel is.
Nem ragozom tövább imádás van.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Nem ragozom tövább imádás van.