Barbara Hofmann

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingrid0411, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Egyéb

legallybrunette

2020. január 7.

Szeretem, majdnem 100%-ig elégedett vagyok vele. A blendereket nem mossa patyolattisztára sajnos, ez az egy hibája van. Megvettem a csepegtetős-ecsetmosós tartót hozzá, amihez egy szappan is van csomagolva. Nagyon tetszik, praktikus, végre nem tocsog a vízben a szappan, csak a nagy fejű ecsetekhez kissé pici a dudoros rész. Ami fura, mert a Hoffmann ecsetek közt is van dundus fejű (pl. a púderecset).
Ja, meg a színe borzasztó f**szürke, nem is értem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 7.

Ja, meg a színe borzasztó f**szürke, nem is értem...

0bikbik0

2017. június 3.

Most úgy érzem, megtaláltam az ideális ecsettisztítót.
Általában hetente mosom az ecseteimet. Eddig a kisebb fejűeket sprayvel hét közben is tisztogattam, de a dúsabb szőrűeket csak hetente, samponnal mostam. Utáltam, mert iszonyat volt kiöblíteni a habot az ecsetekből. Igaz, tiszták lettek, kivéve a rúzsecseteket, annak a műanyag szálairól nem tudtam eltávolítani a színt (benzinnel sem...)
Na, ez a szappan nem habzik. Viszont tényleg nagyon-nagyon tisztít! Rúzsecset visszanyerte eredeti színét...
Ami még pluszpont a víztaszító valami, ami benne van. Tuti, hogy van benne, és bevonja az ecsetek szőrét, mert alig marad bennük víz. Pillanatok alatt megszáradnak.
A használat is praktikus, tök egyszerű.
A sampon kétségkívül olcsóbb (lehet a természetes ecseteknél kímélőbb is, de nem sok természetes szőrű ecsetem van, azokkal elbíbelődök samponnal), és az az igazság, hogy az illata is jobb, de ez a szappan meg hatékony :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 3.

Most úgy érzem, megtaláltam az ideális ecsettisztítót.
A használat is praktikus, tök egyszerű.

katuc77

2016. október 26.

Még Glamour napokon vásároltam meg a Müllerben, bár az enyémnek a csomagolása nem ilyen. Egy női arc van rajta, és egy ecset, de ugyanígy 100 g-os kiszerelésű. Gondolom csak változott a matrica a csomagoláson.
Nagyon praktikus ez a kis fém dobozka. Maga a szappan szerintem elég jó, jó a habzása és nagyon jól meg lehet vele tisztítani az ecseteket, bár az alapozó ecsetemmel egy kicsit nehezebben boldogul. Azt azért sajnálom, hogy a blenderemből ez sem szedi ki maximálisan az alapozó foltot. Megtisztítja, jó lesz az illata tőle, de ahogy az alapozó megfogja a blendert, azzal nem tud mit kezdeni ez a szappan sem. De ez szerintem inkább a szivacs "hibája", egyszerűen elszíneződik az anyag.
Összességében elégedett vagyok vele, és azt hiszem, elég sokáig elég is lesz ez a szappan. Szerintem megérdemli a maximális 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

kneva

2016. október 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket, szépen kimos mindent az ecsetekből. Szinte az összes ecsetemet ezzel mosom, csak a kicsiket szoktam benzinnel. (Egy kabukit például rémálom és lehetetlen is benzinnel rendesen kitisztítani szerintem.) A természetes szőrökre utána balzsamot teszek, kicsit várok és újra kiöblítem őket. Nagyon szeretem, sokáig elég. Még van belőle, de újra fogom venni, mielőtt elfogy. Az ára most 3000 körül van a Müllerben. Kuponnal egészen megéri, nekem ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Dea

2016. június 3.

Kezdetben elég drágának tartottam, de azt hiszem sokáig elég, az a tapasztalatom vele, hogy a szintetikus ecseteket jól lehet mosni vele, viszont a természetes szőrből készült ecsetet nem szabad! Összeségében nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Soly77

2016. április 28.

Nekem nagyon bejött, bár nagy összehasonlítási alapom nincs, de amióta beszereztem egy két drágább ecsetet legalább a lelkem nyugodt hogy minőségi cuccal mosom ki őket :) Az illata finom citromos nem nehéz kimosni az ecset szálai közül sem, ilyennek képzeltem egy jó ecsetmosó szappant :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Pucorka

2016. január 1.

Az illata kellemes, szépen tisztít.
Olvastam,hogy az ecstek szálai szétesnek, mert szárít. Egy kis balzsam segítene talán?

A lényeg, nekem jól bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Az illata kellemes, szépen tisztít.

A lényeg, nekem jól bevált.

Regi84

2015. december 29.

Ajándékba kaptam és egész jó. Nekem tetszik az illata, a szemre való ecseteimmel gond nélkül elvolt, az alapozó annyira már nem tetszett neki, de azt igaz, hogy nagyon nyúztan már egy ideje. A szappanos víz is tud amúgy kb ennyit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

orange01234

2015. október 12.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Glamour napon pont az utolsót hoztam el. Van egy alapozó ecsetem, amiből sehogy sem tudtam kimosni az anyagot. Ezzel tökéletesen sikerült minden maradványt eltávolítani. A többi ecsetemen is leteszteltem, mindegyikből kiszedte szépen a benne maradt festéket.
Én nagyon megszerettem, szerintem nagyon sokáig elég lesz, mert keveset kell használni belőle.
A dobozkája is nagyon elegáns:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

A dobozkája is nagyon elegáns:)

scorpionqueen

2015. augusztus 17.

Nekem ez nem vált be. Mosás során nagyon erősen habzik, a sűrű habot pedig baromi hosszú ideig kell mosni, hogy teljesen eltűnjön a tövekről is. Nem hiszem, hogy hosszútávon ez jót tenne a ragasztásnak. Amikor már azt hiszem, hogy biztosan kimostam belőle a habot, belenyúlok az ecsetbe és a töve még bőven habos. Amit nem szeretek még benne, hogy száradás után mintha valamiféle viaszos érzetű bevonat maradna az ecseten, illetve a tapintása is durvább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.