Barbara Hofmann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. május 21.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A kiváló minőségű szintetikus szálból készült ovális ecsettel kiemelheti az arc egyes területeit. Alkalmas por és folyékony termékek felviteléhez.

Mérete: ca. 19,5 cm

Vegán

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 20.

Ez is egy multifunkcionális ecset, amit használhatunk az eredeti célra, highlighter-ezéshez, de akár szem alatti területre, púder fixálásához, illetve nagyobb szemű hölgyek még szemhéjpúder felviteléhez is bevethetik.
A család ecsetei az átlagosnál nagyobb méretűek, kellően tömöttek és maximális puhaságúak.
Biztos vagyok benne, hogy sok évig velem lesz, eső ránézésre is látható, jó minőségű ecset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 20.