Barbara Hofmann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. május 21.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A "Redwood" család rendkívül puha, lekerekített szintetikus szálú ecsete különösen alkalmas púderezéshez, valamint árnyékoláshoz.

Mérete: ca. 22,5 cm

Vegán

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. június 2.

A Müllerből ritkán távozom üres kézzel, így jött velem ez az ecset is.
Az állványon, még becsomagolva fel sem tűnt, hogy milyen "robosztus" a mérete. Aztán amikor kicsomagoltam, akkor már biztos voltam benne, hogy a legnagyobb méretű ecsetemet tartom éppen a kezemben. 22,5 cm és egy kis súlya is van - ha nem is nehéz, de a megszokott ecseteimhez képest súlyosabb darab.
Azonnal látható, hogy egy minőségi ecsettel van dolgunk, minden elemében igényes a kidolgozása. A lekerekített, kissé lapos formájú fej kellően nagy és nagyon puha, kellően tömött.
Szinte cirógatja az arcot, nagyon kellemes a használata.
Örülök, hogy egy újabb márka minőségi ecsetével bővült a kollekcióm, nem marad egyedül, abban biztos vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 2.

A Müllerből ritkán távozom üres kézzel, így jött velem ez az ecset is.
Szinte cirógatja az arcot, nagyon kellemes a használata.