Barbara Hofmann

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. január 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Pirosító vagy bronzosító felvitelére használható, szintetikus szálú ecset. A ferde kialakítás tökéletesen alkalmazkodik az arc vonalához.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. február 17.

Szerencsére egy-két éve kezdenek minket, ecsethalmozókat egyre jobb és puhábbnál puhább szintetikus ecsetekkel elvarázsolni a gyártók. Méltatlanul keveset beszélünk erről a márkáról is, pedig több családja igazán megérdemelné.
A karácsonyi limitált kiadású rosegold ecsetek - amelyek egyesével még bevadászhatók - nemcsak szépek, de öröm velük dolgozni.
Január eleje óta használom ezt az ecsetet, és annyira megszerettem, hogy időközben a púderecsetet is beszereztem.
Tökéletesen használható akár a szem alatti terület púderezéséhez is, mert selymes puhaságú és úgy van vágva, mintha bársonyosan cirógatna, miközben tökéletesen illeszkedik.
Kezdőknek és megszállottaknak egyaránt ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 17.

Kezdőknek és megszállottaknak egyaránt ajánlom!