Barbara Hofmann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zorka, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Zorka

2012. november 29.

Az első rúzsecsetem. Valami olcsót akartam igazából, amivel nyugodtan gyakorolhatok. Őszintén szólva nagyon meglepett amikor kibontottam. Az árából ítélve nem is hittem, hogy valódi szőr, de annyira puha volt, hogy meglepett és már már azon gondolkodtam,hogy biztos-e. Viszonyítási alapként ott volt nekem egy 2 éves nagyon béna AVON púderecset, amelyről 100m távolsról is süt, hogy szintetikus. (Talán ezért nem vetemedtem jó ideje szintetikus ecset vásárlására.) Szóval nagyon szuper!!! :D Szépen lehet vele satírozni a szájon, és a mosást is bírja, nem hullik a szőre. Nagyon ízléses, letisztult formája van. Igazából előtte gondolkodtam, hogy belefektetek egy MAC ecsetbe is, de ezek után, nem érzem szükségét. Saját használatra nagyon jó, és azt az 1400Ft-ot tényleg nem sajnálom érte. Barbara Hofmann, engem megfogtál! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.