Barbara Hofmann

Ár:   310 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

A hibátlan alapozás eszköze, a smink egyenletes felvitelére alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

saeszti

2019. augusztus 21.

Rendkívül puha szivacs, nem szívja nagyon magába az alapozót. Az árát teljesen megéri, nalam újravevős. Nekem nem sárgul be tisztítas után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

magichand

2016. július 24.

Nekem nagyon bejön, kíváncsi leszek hány hónapot bír morzsolódás nélkül. Nem szívja magába annyira az alapozót, szépen adja le, nagyon jó puha, rugalmas. Kicsit latex szagú, de nem vészes, könnyen tisztítható. Ami kicsit furcsa volt, hogy első mosás után besárgult.
Én leginkább az orrom kontúrozásához vettem, az egyenes része pont elég hosszú hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Vanília

2016. május 7.

Egyetértek az előttem szólóval, átlagos sminkszivacs. Teszi a dolgát, nem drága és viszonylag könnyen kimosható, viszont még ugyanebben az árkategóriában is vannak nála jobb sűrűségű és jobban működő szivacsok. Szóval közepesen elégedett vagyok ugyan, de többet vártam tőle és nem ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 7.

CeCeDrake

2015. november 27.

Átlagos sminkszivacs. Rendkívül olcsó és nem győzött meg annyira egy BB vagy BB dupe, hogy ehelyett azt vegyem 10x-es vagy többszörös áron :-) kompakt alapozóhoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.