bareMinerals

Ár:   €35   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   €35
Kategória:   Ecsetek

Lapos, tömött, szintetikus szálakból álló fejű ecset. A közepe konvex, így a port magába "szívja, mint szivacs a vizet", majd egyenletesen adja le. A bareMinerals matt és original ásványi alapozókhoz.

Terkabarka

2019. július 29.

Először az BM Original Powder Foundation kezdőcsomagjában kaptam a mini verziót ebből az ecsetből (az alapozó is mini verzió a csomagban). Nagyon szeretem, nem túl kicsi, egy keskenyebb alapozó ecset méretű, nagyon kényelmesen használható a kis méretű alapozóval, ha utazom, ezt viszem magammal. Végül megrendeltem a nagy (normál méretű) ecsetet is a nagy kiszerelésű poralapozóval együtt. Ezt is nagyon szeretem. Nem merném azt állítani, hogy más ecsettel nem lehet szépen felvinni a BM Original poralapozót, de tény, hogy ezzel nagyon szépen el lehet oszlatni és jól eldolgozva egyáltalán nem marad poros a végeredmény. Pihe puha ecset, hatalmas (széles) fejjel, kívül hosszabb és szintén nagyon puha sörtékkel. A belső része tömött, így hiába puha, mégis sokkal jobban használható számomra, mint egy sima kabuki ecset. A nagysága miatt gyorsabban is lehet vele dolgozni, mint a kicsivel.
Nem olcsó, de ezt csak egyszer kell megvenni, jó minőségű, nem hullajtja a szálakat, láthatóan jó darabig hű társam lesz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.