bareMinerals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Elfedi és megakadályozza a jövőbeli pattanások kialakulását. A 100% tiszta ActiveSoil Complex és a természetes kén hatékony kezelés a pattanások ellen, miközben segít megakadályozni továbbiak kialakulását. Segít minimalizálni a pórusokat és semlegesíti a bőrpírt.

Yndre

2012. augusztus 14.

Alapvetően tetszik ez a korrektor, de ne várjuk csodát tőle. Tetszik, hogy a kis csomagban már gyárilag van egy jó minőségű korrektorecset, amivel szépen eldolgozható a termék. A tégely tartalma egy baromira erős, kénes illatú/szagú por. A színe "clear" vagyis áttetsző, semleges árnyalat. De ennek ellenére szépen fed, szépen lehúzza a pattanások körüli pirosságot, de a nagyon feltűnő foltokat nem tüneti el. Elvileg minden bőrszínhez alkalmas, de én barnább vagy kreol bőrre nem javasolnám, mert ahhoz túl világos. Nyílt pattanásokra is alkalmazható, nem fertőzi el őket. Hosszútávon alkalmazva tényleg jó hatással van a bőrre, a rozáceát is halványítja. Összességében 4 pontot adok rá, mert tetszik, hogy nagyjából 5000 Ft-ért még ecsetet is kapunk, de a korrektor fedése nem tökéletes illetve hiányolom, hogy csak egyetlen árnylatban kapható.
Megrendelhető pl. az asos.com-ról vagy az escentual.com-ról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Megrendelhető pl. az asos.com-ról vagy az escentual.com-ról.