bareMinerals

Ár:   £ 24   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: NC, Módosítva: 2015. július 14.

Ár:   £ 24
Kategória:   Ecsetek

Kecskeszőrből készült sminkecset, melynek használata a BareMinerals por állagú alapozóival, púdereivel és pirosítóival ajánlott. Közepestől a teljes fedésig, mégis természetesnek ható végeredménnyel.

SZJUTI

2017. augusztus 30.

Nekem tökéletes az ecset, nem hullik, picit szúr, de nem vészes. Gyönyörűen lehet bedolgozni a terméket vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

bara89

2017. március 7.

Nagyon örülök, hogy ajándék volt a csomagban, mert mérges lennék, ha teljes áron jutottam volna hozzá. Egy picit szúr, ami nem annyira meglepő, mivel valódi szőr, viszont rettenetesen hullanak a szálai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.