bareMinerals

Ár:   £24   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. május 30.

Ár:   £24
Kategória:   Ecsetek

Alapozó ecset a bareSkin alapozóhoz, speciális kialakítású fejjel. A fej középső, mélyebb részébe csepegtetve az alapozót az eldolgozásnál tökéletes, egyenletes fedést kaphatunk.

Chrissy

2017. szeptember 28.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet. Puha, tömör, nem hullik a szőre, kényelmes fogni, jó érzés, ahogy a bőrömhöz ér és szépen el lehet vele dolgozni az alapozókat, színezett hidratálókat, BB-ket, mindent...Praktikus a kis mélyedés benne, de nem mindig oda teszem az "anyagot". Sokkal természetesebb fedést biztosít, mert gyönyörűen oszlatja el az alapozókat. Amikor erősebb fedésre van szükségem, akkor több réteg alapozót viszek fel vele, nagyon szép lesz az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.