Barfuss

Ár:   465 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. november 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

Hűsíti és szárazon tartja a lábakat. A mentolos lábápoló púder ápoló összetevőket tartalmazó speciális kombinációjának köszönhetően szárítja, hűsíti és dezodorálja a láb bőrét. Mérsékli az izzadást, ápolja, ellenállóvá és puhává varázsolja a bőrt. A hűsítő hatás javítja a konfortérzetet és kellemesen friss érzésűvé varázsolja a lábakat. Bőrbarát tulajdonsága dermatológiailag igazolt.

Alkalmazás: Oszlassa el naponta a púdert a lábakon és a lábujjak között.

Figyelem! Ne alkalmazza csecsemők és kisgyermekek bőrének ápolására! Ne kerüljön a szembe, nyálkahártyára vagy sérült bőrre!

Kiszerelés: 100g

sisu69

2013. december 9.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, semennyivel sem tud kevesebbet, mint a nagyságrendekkel drágább Scholl (nálam sokáig az volt a favorit), az illata is jobban tetszik: finom mentolos. Szerintem újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Illatanyagok: Methyl Salicylate

Kaolin 0 0

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.