Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók

A tökéletes szépséghez csak egy Cold Cream-mel gazdagított bőrápolóra van szükség. Hidratálás és bőrtáplálás tetőtől talpig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gomoripetra

2022. május 17.

Ajándékba kaptam belőle egy 10 ml-es mintát, így kipróbáltam. Az illata visszafogott, de tetszik. A cold cream dolog miatt ennél is testesebb krémre számítottam, de azonkívül, hogy a formulája miatt gazdag, nem mondanám nehéz krémnek. Meglepően gyorsan beszívta a bőröm, sőt, csak úgy szomjazott rá. Nem irritálta az érzékeny bőröm, ami plusz pont. Ár-érték arányban sokáig elég lehet, hiszen nem kell belőle sok. A végeredmény miatt viszont inkább a hidegebb hónapokra tudnám elképzelni a használatát. Összességében tetszett, de talán az INCI miatt végül arra jutottam, hogy nem vásárolnám meg full size termékként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

eszterszekely

2022. március 9.

Kicsit erősnek éreztem ezt az árat 200 mililiterért, de mostmár látom hogy a fele ennyibe kerülő, de roppant híg testápolókhoz képest még olcsó is. Tényleg hihetetlenül kevés kell belőle annyira kompakt.
Az itteni vélemények alapján vettem meg, és bár eleinte nem voltam elájulva tőle, néhány hét után azt látom, hogy a drogériás testápolók mezőnyében kifejezetten kiemelkedő. Nem, ettől sem lesz 24-48-72.... óráig hidratált a bőröm, pláne itt a fűtéstől kiszáradt levegőben nem, de könnyen beszívódik és szépen táplál. Nekem az illata sem zavaróan erős, ahogy itt többen említették, bár tény hogy indokolatlan, szívesebben kenném, ha illatmentes volna.
Egyelőre azt gondolom újra fogom venni, miután elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

Egyelőre azt gondolom újra fogom venni, miután elfogy.

aloha1234

2021. november 26.

Konkrétan az egyetlen testápoló ami tényleg működik nálam. Fantasztikus puha a bőröm utánta és ez a hidratáltság a következő tusolásig ki is tart. Csodás az illata mellesleg ( tudom tudom illatanyag stb de arcra nem kenem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

Makk Zsuzsó

2021. október 24.

Szuper krém! Leginkább kézre, lábra kenem. Kézkrémnek magasan a legjobb. Bekenem reggel és többszöri kézmosás, kézfertőtlenítés után sem szárad ki a kezem. Azonnal beszívódik, nem ragad, nem csillog, nem irritálja az ekcémám. Az illatát szeretem, tényleg erős, de inkább neutrális tisztaságillatnak mondanám. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 24.

Mancika133

2021. március 29.

10ml-es mintát kaptam belőle,egy adag majdnem teljes testre elég volt nekem. Elsőre testesebb állagú krémnek tűnt,mégis könnyen kenhető,egész gyorsan beszívódik,másnapra puha bőrt eredményez,de számomra használhatatlan az erős parfüm illat miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Tigrincs

2021. február 23.

Először egy mintám volt, teljesen belehaborodtam. Minden igaz! Könnyen felszívódó, gazdag mégis lágy, finom krém. Megvettem a tégelyes kiszerelést is. Nem bántam meg, szépen hidratál, könnyű kenni, gyorsan beszívodik. Viszont ekkor döbbentem rá, hogy túl sok benne a parfüm...illetve nekem kicsit zavaró. Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Norcsi90

2021. február 5.

Tartalmas, jól tápláló krém. Könnyen beszívódik, nincs ragacsos érzet. Az illata nagyon kellemes. Nekem napi használat mellett is 4-5 hónapig elég egy tégely. Számomra ez a tökéletes testapoló, úgyhogy nem is tervezek másra váltani vagy tovább kísérletezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 5.

ddorcsii

2021. január 26.

Nem gondoltam volna, hogy valaha leváltom a neutrogena sarki szedres testápolót! Annyira boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a csoda balzsamra! Nem hittem el milyen gyorsan beszívódik és mégis mennyire brutálisan hidratál. Ilyenkor télen este bekencézem magam és reggelre ugyanolyan hámlós a bőröm mintha alig kapott volna hidratálást , borzalmasan utálom pedig kollagént iszok hónapok óta a folyadékpótlásra is nagyon figyelek és mégis...már elfogadtam :( de most ez a kis csoda mindent megváltoztatott!!!! Nagyon örülök, hogy végre kipróbáltam mert évek óta nézegettem a termékeket a drogériák polcain :D ma megveszem a rózsás változatot is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

erika81

2020. december 21.

Mintához jutottam hozzá, ami kipróbálásra tökéletes volt.
Az illata igazi krém illat, nagyon intenzíven hidratál, ami sokáig megmarad mégsem ragad a bőröm.
Tervezem teljes kiszerelésben beszerzni, ami nagy szó, mert nálam kevés testápoló az amit szívesen használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Mintához jutottam hozzá, ami kipróbálásra tökéletes volt.

Wee

2020. december 2.

Szerettem, de egy ponton valahogy az illatát meglehetősen zavaróan erősnek éreztem este felkenés után.
Masszív, jó kis testápoló, sajnos az illata valahogy nekem mégis túl sok volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Masszív, jó kis testápoló, sajnos az illata valahogy nekem mégis túl sok volt.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Behenyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dicaprylyl Carbonate, Helianthus Annuus Seed Oil, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Lactylate, Xanthan Gum
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Pentadecalactone, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.