Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók

A tökéletes szépséghez csak egy Cold Cream-mel gazdagított bőrápolóra van szükség. Hidratálás és bőrtáplálás tetőtől talpig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Tigrincs

2021. február 23.

Először egy mintám volt, teljesen belehaborodtam. Minden igaz! Könnyen felszívódó, gazdag mégis lágy, finom krém. Megvettem a tégelyes kiszerelést is. Nem bántam meg, szépen hidratál, könnyű kenni, gyorsan beszívodik. Viszont ekkor döbbentem rá, hogy túl sok benne a parfüm...illetve nekem kicsit zavaró. Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Norcsi90

2021. február 5.

Tartalmas, jól tápláló krém. Könnyen beszívódik, nincs ragacsos érzet. Az illata nagyon kellemes. Nekem napi használat mellett is 4-5 hónapig elég egy tégely. Számomra ez a tökéletes testapoló, úgyhogy nem is tervezek másra váltani vagy tovább kísérletezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 5.

ddorcsii

2021. január 26.

Nem gondoltam volna, hogy valaha leváltom a neutrogena sarki szedres testápolót! Annyira boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a csoda balzsamra! Nem hittem el milyen gyorsan beszívódik és mégis mennyire brutálisan hidratál. Ilyenkor télen este bekencézem magam és reggelre ugyanolyan hámlós a bőröm mintha alig kapott volna hidratálást , borzalmasan utálom pedig kollagént iszok hónapok óta a folyadékpótlásra is nagyon figyelek és mégis...már elfogadtam :( de most ez a kis csoda mindent megváltoztatott!!!! Nagyon örülök, hogy végre kipróbáltam mert évek óta nézegettem a termékeket a drogériák polcain :D ma megveszem a rózsás változatot is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

erika81

2020. december 21.

Mintához jutottam hozzá, ami kipróbálásra tökéletes volt.
Az illata igazi krém illat, nagyon intenzíven hidratál, ami sokáig megmarad mégsem ragad a bőröm.
Tervezem teljes kiszerelésben beszerzni, ami nagy szó, mert nálam kevés testápoló az amit szívesen használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Mintához jutottam hozzá, ami kipróbálásra tökéletes volt.

Wee

2020. december 2.

Szerettem, de egy ponton valahogy az illatát meglehetősen zavaróan erősnek éreztem este felkenés után.
Masszív, jó kis testápoló, sajnos az illata valahogy nekem mégis túl sok volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Masszív, jó kis testápoló, sajnos az illata valahogy nekem mégis túl sok volt.

Nymphea

2020. december 2.

Fantasztikus ez a krém! Az árát teljes mértékben megéri. Nagyon jól kitalálták a svédek. Tartalmas, könnyen kenhető, sűrű, gazdag, de mégis nagyon gyorsan beszívódó tápláló krém. A téli hónapokban csodásan működik nálam. Nagyon finom illatba burko, amit még a köntösöm és a pizsamám is átvesz, valami mennyei, valóban lagom érzés ezzel kenekedni egy forró tusolás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

GabriellaBodnar

2020. október 17.

Csodakrém! Az ekcémás bőrömmel csodát művel! Kellemes az illata, hamar beszívódik, érezni azonnal hogy hidratál, mégsem hagy zsíros érzetet a bőrön. Ez az első termék ettől a márkától amit kipróbáltam, de nagyon örülök hogy megtettem! Szerintem egész télen ezt fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

mmzpfk

2020. szeptember 29.

Csodakrém, imádom! Már több mint egy éve használom minden egyes este az ekcémára hajlamos kezeimre, és azóta egyszer sem voltam ekcémás! Abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Luiselotte

2020. szeptember 27.

Új szerzemény, több minta elhasználása után vettem meg , Ő lesz a “ mindenre jó krém” itthon.
A tégelyben nagyon testesnek tűnik, de felkenve hamar beissza a bőröm , kíváncsiságból felkentem az arcomra is , teljesen jól működött a naptej alatt semmi bajt nem csinált.Esténként tettem a talpamra is belőle, nekem ott is bevált , úgyis utálom a lábkrémeket mert majdnem mind ragad.
Az illata nagyon enyhe, minimál krém kicsit fém dobozos Nivea illat utánérzéssel.
200 ml sokáig fog tartani mert hétvégente és este kenegetem , munkába járni vettem az őszi parfümömmel harmonizáló illatú testápolót .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

indibaby

2020. március 18.

Termékmintát próbáltam, többet is. Nagyon jól beszívódik és ápoló hatása is páratlan. Nekem az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.