Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók

A tökéletes szépséghez csak egy Cold Cream-mel gazdagított bőrápolóra van szükség. Hidratálás és bőrtáplálás tetőtől talpig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Viola23

2019. április 9.

A Barnangen márkának ez az egyedüli terméke amit szeret a bőröm. Kellően hidratál, még jó pár napig is érezni, hogy használtam ezt a testbalzsamot. Nekem nagyon tetszik az illata, a sűrűbb állaga. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Yubiri

2019. április 5.

Az ára magas, az illata számomra hagyományos tiszta krém illat és a hidratáló hatása sem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Mokusch

2019. március 20.

Elsőre ijesztő a kemény textúrája, száraz bőrre nem is lehet felkenni, de fürdés után nedves bőrön jobban beszívódik mint akármilyen testápoló és nem hagy zsíros érzetet maga után. Az illata kellemes, de nekem eddig úgy tűnik, hogy annyira nem hidratál extrán hogy megérje az árát.
Update: az elmúlt hetekben többször használom és nagyon megszerettem, már az állagát sem érzem keménynek, szerintem szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Nena

2019. február 26.

Már elhasználtam egy tégellyel, de még mindig nem tudom, hányadán is állok vele. Amikor használom, nagyon szeretem. Isteni az illata, jól kenhető, hamar beszívódik, azonnal puhább lesz a bőröm, nem irritál - nyaktól lefelé kentem magam vele mindenhol.
Ami miatt viszont kicsit csalódott vagyok, hogy következő este ugyanannyira száraz a bőröm, mintha nem is kentem volna be, vagyis hosszabb távú hatását én nem tapasztaltam. Ehhez mértem viszont az ára magas, nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

sieszter

2019. január 29.

Reméltem, h olyan lesz az illata, mint a caring tusfürdőnek, és olyan :) A kezemre használom főleg és nagyon jó. Az állaga mondjuk tök kemény, ezért nem lehet egyszerre sokat kiszedni a tégelyből, de bőrön könnyen kenhető. Szuper, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Doz02

2019. január 26.

Barnängen minőség.❤️

Soha nem vettem még újra ilyen/hasonló tégelyes testápolót. Alapvetően a kezeimre használom, ekzéma szerű foltocskáimat aktív időszakukban enyhén csípi, így az aktív időszak után használom, szinten tartásként.
Nagyon szeretem, gazdag krém, illata natur, púderes. Kifejezetten kellemes, nap közben szoktam szagolgatni amikor elmegyek mellette. 😇
Zsírosnak tűnik, de nagyon hamar beszívódik. Alig hagy zsíros érzetet maga után.
Abszolút újravevős.
Ajánlom szeretettel. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Barnängen minőség.❤️

Abszolút újravevős.
Ajánlom szeretettel. ❤️

Indira

2019. január 5.

Nem tudom honnan volt a minta, de ma próbáltam ki. Hát valami szuper: gazdag krém, de hamar beszívódik és szuper érzés a száraz bőrömnek. Az illata egy nagyon kellemes tiszta illat, nem tolakodó, nagyon finom. Tuti megveszem a köv. alkalommal a normál kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

birdie

2019. január 5.

Én is úgy jártam, mint itt többen mások. Kaptam egy mintát és másnap rohantam megvenni. Éppen akciós volt, de a teljes árat is kifizetettem volna érte.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire beválik. A csomagolás letisztult, nekem tetszik rajta a skandináv népi motívum. Az illata enyhe, kellemes. Olyan tisztaság illat. Az állaga vajszerű, és emiatt rendkívül kiadós. A hatása pedig egyszerűen tökéletes. Nekem beszívódik rendesen, nem hagy réteget utána. A szárazabb, problémásabb részeket (térd, könyök) is remekül ápolja. A lábszáramnak meg egy csoda. Én megtartom, az biztos. Az egész család használja nagy elégedettséggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Evko

2018. december 27.

Mintát próbáltam belőle és utána rögtön megvettem a nagy kiszerelést.Isteni az illata,szuperül hidratál,imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

epid

2018. december 5.

Annak ellenére, hogy nagyon száraz a bőröm, túl sok volt. Nem szívódik be, filmréteget képez a bőrön. Az illatát szeretem. A testápolója jobban bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.