Best of Beauty 2019

Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horvathm, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Nailland, online

A márka egyik sikerterméke! A Barry M legintenzívebb szemceruzái ezek a vízálló extra pigmentált liner-ek, melyeket legfőképpen vízvonalra és szemtővonalba ajánlják. A bőrön nagyon siklik, könnyű felhordani - akár ecsettel is -, majd megszilárdul és nem mozdul el. Vízálló, szuper tartós akár 8 órán át, ill. azon túl is. Alapnak is jól használható. A gélceruzákat az UD termékek testvéreként emlegeti a szakma. A ceruza vegan termék.

Candy21

2016. augusztus 19.

Nekem a bronze árnyalatban van meg nagyon intenzív a színe és tartós is csak valah nekem ez a szín nem áll jól de magával a termékkel nincs baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Judith

2014. július 4.

Már négy szín boldog tulajdonosa vagyok és ha elfogy veszem is újra mind. Nagyon tartós, a színek gyönyörűek, intenzívek. Bár engem nem zavar, de szinte minden használat után lehet faragni, annyira puha, ezért vízvonalra is tökéletes, nem sérti fel a szemet, ott is tartós. Sztem ideális hűtőben tartani, a könnyebb faragás miatt és ha esetleg a nagy melegben "törne" a hegy. Nekem Bioderma micellás vízzel könnyen lejön, de már kapható olcsóbb, más márkájú micellás víz is, szerintem az is beválik lemosáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Oraculum

2014. június 11.

Az Old Bronze és a Black tulaja vagyok, nagyon szép, alig bírtam lemosni sminklemosóval, meg smink-tejjel.
Tényleg dörzsölés- és vízálló, ha megszáradt.
Kicsit gél-es állagú, nagyon tetszik, hogy könnyen siklik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Tényleg dörzsölés- és vízálló, ha megszáradt.
Kicsit gél-es állagú, nagyon tetszik, hogy könnyen siklik:)

Sminkakademia

2013. november 13.

Lilát, feketét, gun metalt és kéket vettem, imádom őket. Extra tartós, siklik a vízvonalon és nem mászkál el. Megkockáztatom, hogy ezek a legjobb ceruzáim. A feketét nagyon szeretem, mert szép mattra szárad, könnyű hegyezni és az ára pedig abszolút megéri. Csillagos 6-os!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

nagyorsolya78

2013. szeptember 17.

Valóban elég puha a hegye, de nem mászkál el, mint az Avon Supershock, amit nem is tudok használni. Rejtett szemhéjamra nem tapad fel, tartós. Engem kicsit zavarnak a csillámok a lilában, jobban szeretem a matt finisht.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

annamarialado

2013. február 4.

Nekem a lilla van meg.
Tartóssága:Extra tartós!
SZine:GYönyörű:Vannak benne kicsi csillámok
Valóban nagyon puha a hegye ezert elég gyorsan fogy,,az alsó pillatöbe használom és amikor megszáradt meg se moccan.
Vizvonalon csak próba képpen kentem fel de irritálta a szemem,,oda mondjuk úgyse használom.Nagyon könnyen siklik a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 4.

Nekem a lilla van meg.
Tartóssága:Extra tartós!
SZine:GYönyörű:Vannak benne kicsi csillámok

horvathm

2013. január 25.

Vettem egy lila színű szemceruzát, ami kétség kívül nagyon szép, fényes, színes, csillogó! Viszont ezzel szemben túlzottan is puha a ceruza - egy hegyezés után alig érhet a bőrhöz, mert máris eltűnik az egész hegye, annyira puha...:S
Hiába a tartós és gyönyörű szín, nehéz vele bánni a puhasága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

Hiába a tartós és gyönyörű szín, nehéz vele bánni a puhasága miatt.

Emolliensek: Synthetic Wax
Emulgeálószerek: C20-40 Alcohols