Barry M

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kole, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Nailland, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt, metálfényű és csillogós lakkok a szivárvány minden színében. Az Instyle magazin Best Beauty Buys szavazásán több évben is az első helyen végzett.

Ár: 500 ft , Eladó: Kata012
Állapot: 2x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, posta, foxpost
Körömlakk csomag (Barry M, China Glaze, Sally H. és egyebek)
Ár: 1990 Ft , Eladó: Myrtle
Állapot: képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
dunaimano

2019. augusztus 6.

Nekem ez egy újdonság, Londonban vettem a pénztárnál leárazáson kettőt, darabja 2 £ volt. Már a színek is nagyon lenyűgöztek, de a minőség üt mindent, amit eddig használtam! 2 rétegben még egy hét után is minimális a kopás, pedig mosogattam is vele. Elég folyékony, könnyen kezelhető, gyorsan száradó, szép felületű lakk. Eleinte kicsit bántam a vásárlást, mert minek még két körömlakk, de azóta egyáltalán nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Vizililiom

2016. december 26.

Imádom, nem tudok róla rosszat írni, az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Imádom, nem tudok róla rosszat írni, az egyik kedvencem.

b.jucy17

2015. július 22.

Nagyon jó a fedése és a tartóssága is. Nekem elég egy réteg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Nagyon jó a fedése és a tartóssága is. Nekem elég egy réteg belőle.

Manciska

2015. április 25.

Pixiboxos szerzemény volt a Coral árnyalat. A színe egyszerűen csodaszép, de én is úgy jártam vele mint Phoenix: száradás után láthatóak a fehér körömvégek, és már másnap pattogzott lefelé. Mivel úgy láttam, a többieknek nem volt vele ilyen gondja, szerintem ez a probléma csak néhány árnyalatnál áll fenn. Mi nem kötöttünk barátságot, ennél többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

nemesfalvi.adel

2015. január 6.

Egyszerűen imádom a barry m lakkokat. Gyorsan száradnak, szép a felületük és szerencsére még tartósak is. Már így is van több árnyalatom, de nehéz megállni az új vásárlást. Eredeti áron nekem a majdnem 2000 forint kicsit sok, de szerencsére most a leárazások során 800 és 900 ft-ért szereztem be őket. Sajnos kevés helyen lehet kapni :( Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

halmia89

2014. november 19.

Több árnyalatban is birtokolom, a kedvenc körömlakkmárkám. Nem sűrű, nem híg, nem csíkozódik, a testesebb színekből akár egy réteg is elég lehet belőle (egyedül egy nagyon pasztellel szoktam bajlódni). Gyorsan és szépen szárad, átlagosan kopik (bírja a strapát, de nem lekoptathatatlan). Ráadásul kedvező árú a minőségéhez képest, én rendszerint 7-800 Ft-ért jutok hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

kfanni16

2014. november 3.

Nagyon jó kis lakk! Két rétegben napokig tökéletes, és nagyon szép színekben kapható, nekem a Nightshade és Berry Cosmo árnyalatok vannak meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

vador

2014. november 3.

Féláron azt hiszem megérte új fekete lakknak, viszonylag gyorsan szárad, nem bűzlik és két rétegben fed. Az ecset számomra ideális és alap- és fedőlakkal a tartósságra sincs panasz. Kedvenc nem lett, de megbízható, minőségi darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

phoenix

2014. június 18.

A Copper árnyalat birtokosa vagyok. Gyönyörű a színe, 2 rétegben fed, nagyon gyorsan szárad. DE: száradáskor visszahúzódik a körömvégekről, ezért kissé igénytelenül néz ki, és emiatt a valódi kopás is hamarabb indul meg. Ennyi pénzért elvárnám, hogy ne merüljön fel ilyen probléma.

Közben megvettem a Navy-t is, ez egy eszméletlenül gyönyörű sötétkék szín, és a minőségére sincs panasz, de a Copper miatt marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

lzsoficim

2014. január 31.

Én ezt nem értem...mindenki el van ájulva ettől a lakktól, gondoltam kipróbálom. Mikor a Naillandben jártam,megnéztem magamnak,de nem tetszett az ecsete...aztán persze megtetszett egy korall szín.Gondoltam üsse kavics, mindenki dícséri,vmit csak tudhat..
ma végre volt időm, felfestettm...még jó, h időben nekiláttam,mert nagyon nehéz vele festeni.Az ecsete nem barátom, a textúrája sem. Két rétegben szép,de egy rétegnél még elkeserítően egyenetlen,pedig nem ma kezdtem a körömfestést..elég csalódott vagyok, nem hiszem h veszek még ilyen lakkot:(
Max akkor csillagozom feljebb,ha tartós lesz..bocsi:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Max akkor csillagozom feljebb,ha tartós lesz..bocsi:(