Bath & Body Works

Ár:   $12.50   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. január 13.

Ár:   $12.50
Kategória:   Testápolók

Shea vajjal és Daily Moisture Complex-szel gazdagított hidratáló testápoló, pezsgő, bazsarózsa és mandulakrém illattal. Tápláló E-vitamint és B5-vitamint tartalmazó formulája táplálja a bőrt, ugyanakkor gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet.

Ár: 2000 ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: Állapot: , Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!

matanee

2017. augusztus 20.

A legjobb illat, örök klasszikus. Ha már vagy 3-4 tubussal nem használtam el, akkor egyel sem. Fantasztikus illat, remekül beszívódik, hosszan tartó hatás, tökéletes hidratálás. Ha kell még reklámarc is leszek, szerelmes vagyok ezekbe a kézkrémekbe. Külföldről mindig innen hozok ajándékba krémeket a barátaimnak, nagyon szoktak örülni. :) Nekem 'A Thousand Wishes' a legnagyobb kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.