Bath & Body Works

Ár:   $39.50   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 28.

Ár:   $39.50
Kiszerelés:   75ml

Ilatösszetevőkű: pezsgő, csillaggyümölcs, birsalma, bazsarózsa, frézia, ámbra, mandula, szantálfa, pézsma

Petrus89

2017. február 14.

Èppen ma érkezett meg;emagról rendeltem;az eredeti ár elég magas;kb 17.000 Ft;de féláron vettem;akció volt.Igazàból nem ismertem korábban ezt a márkàt;kizárólag azért rendeltem meg;mert félàron volt;tetszettek az illatjegyei;és hát az eredeti magas árból kiindulva gondoltam;hogy minőségi.Amint kibontottam;fújtam is a csuklómra.Erős;intenzív az illat kifújáskor;édes gyümölcsös szàmomra.Meglepően kellemes;ugyanakkor nincs túl nagy hatósugara;és nem is mondanàm hosszantartónak.Nem bàntam meg;hogy megvettem;fèlàron megérte;de a a teljes árát nem fizetnèm ki érte;ès újra venni sem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.