Bath & Body Works

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

Sheavajjal gazdagított, 24 órán át hidratáló hatású testápoló krém.

Lencseee

2016. szeptember 15.

Szuperek ezek a cuccok...INCIT nem néztem, csak kenem magamra, mert olyan illata van, hogy szinte nem is kell utána parfüm...az ágyneműm pedig teljesen ilyen illatba burkolózik! A TBS testvajai mellett ezek tudnak a legjobban hidratálni. Ha van lehetősége valakinek egy-egy tubushoz hozzájutni, próbálja ki, igaz illatélmény!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

2016. augusztus 3.

Első BBW testápoló termékem, ismeretlenül rendeltem leírás alapján és hát WOW! Az összetevői nem a legszebbek, de testre való cuccnak ezt megbocsátom, főleg hogy a hatása nagyon jó, jól elkenhető, kevés kell belőle, pikk-pakk beszívja a bőr, nem hagy réteget, nem zsíroz, a hidratáló hatása bőven 24 órás, és az illata is sok-sok órán át megmarad a bőrön. Ennek az illata, hát nem is tudom igazából leírni, amolyan trópusi-friss, virágos a fő vonulat, de van benne friss, vizes jegy is, így nem lesz tipikus virágos vagy tipikus édes illat, én nagyon imádom. Mostanában sokat fáj a fejem a hülye frontok miatt, olyankor parfümöt nem bírok elviselni, így használom reggel is a BBW testápolókat, hogy valamernnyire azért illatozzak, és tényleg még munkaidő végén is érezni. Az ára nem a legbarátibb, de bőven megéri, tényleg nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.