Bath & Body Works

Ár:   $13.00   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. január 13.

Ár:   $13.00
Kategória:   Testápolók

Shea vajjal gazdagított, 24 órás hidratálást biztosító testápoló, mely még a legszárazabb bőrre is jótékony hatással van. Nem hagy maga után zsíros érzetet. Kellemes illatot és intenzív, éjjel-nappal tartó hidratálást eredményez.

Erina

2019. február 4.

Itt vettem egy nagyon kedves eladótól egy csodaszép télies, hópelyhes csomagolásban. Az illata igazi luxus parfüm illat, enyhén édes, de igazi téli illat. Nagyon tartósan megmarad, még reggel is érzem az illatát. Testes, sűrű krém, ennek ellenére gyorsan és könnyen beszívódik, finom puha bőrt eredményez. Télre biztosan mindig lesz belőle, nyárra sok lenne az illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Munyi

2018. július 9.

Jól hidratál, luxus parfüm illata van, ami tartós. Hasonlít a guess dare parfüm illatára. Nekem télies illat, karácsonykor ez lengett körbe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.