Bath & Body Works

Ár:   $14   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. január 13.

Ár:   $14

Aloe vera kivonatot tartalmazó, hidratáló testápoló spray pamutvirág illattal.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2019. október 15.

Én teljesen beleszerettem ebbe az illatvilágba,és a notinon vettem az első testápoló krémjèt és sprayt meg.Amikor már felét elhasználtam, kerestem ,hogy újra veszem. De sajnos hiába,mert már nem kapható. Èrthetetlen ,hogy külföldi oldalak forgalmazzák,és itthon egyszerűen eltűnik. Meg van egy decinyi kb. És nem merem elhasznállni. 😣😞 Egy csodás púderes virág illat,ami ruhán sokkal tovább érződik,de testpermetkènt is nagyon megállja a helyét! Ez már valami!!!!!! A testápoló krémje,gazdag,hamar beszivodik,és borzasztóan finom illatot biztosít. Nagyon jó volna ,ha újra lehetne kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 15.

anett76

2019. január 29.

Kicsit öblítő illat, ami végülis nem rossz. Nem ez a kedvenc illatom a márkától de van amikor mégis jól esik használni. Mindig bajban vagyok, mikor illatot kell véleményezni, mert az ugye nagyon egyéni, h kinek mi tetszik. Engem eléggé emlékeztet Roberto Cavalli Just parfümjére, csak ez szerintem finomabb, hátha ez így segítség. Amiben viszont nagyon profi az a tartósság. Van a márkától több test permetem és mindegyik hosszan érezhető. Irritációt a bőrőn vagy foltot a ruhán nem hagy. Egy újabb "amcsi" márka amit imádok 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 29.

rdm

2017. november 30.

Tényleg egy tiszta illat, mint a frissen mosott ruha érzete!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 30.

Tényleg egy tiszta illat, mint a frissen mosott ruha érzete!

toszkana

Korcsoport: >54
2017. május 24.

Nagyon kellemes tisztaság illat. Tartós, nem fogja össze a felsőruházatot sem a fehérneműt. Ár-érték tekintetében abszolút megéri (szerintem) beruházni rá. Nálunk a www.notino.hun tudjátok megvásárolni, ahol 70 féle illatból válogathattok ;) 236ml 4190.-Ft !!!! Ami még nagyon fontos nem tesztelték állatokon !!!! Már a második flakonnal használok ilyen márkájú testpermetet , szuper abszolút újravevős !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 24.