Bath & Body Works

Ár:   $39.50   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   $39.50

Illatösszetevők: mandarin, sárgadinnye, szeder, ibolyalevél, levendula, jázmin, gyöngyvirág, nektarin, méz, pézsma

bobekecske

2015. július 19.

Igazából magáról az illatról jöttem nyilatkozni, ami nekem testvaj verzióban van meg. Habár kellemes, nem igazán erre számítottam, és nem kgazán tudom, hányadán állok ele. Ha lett volna lehetőségem kipróbálni az illatot, szerintem nem hoztam volna el. Főleg a név és a felsorolt illatjegyek alapján csalódás, hasonlóan pl. az Almond & Honey illatcsaládhoz, amely semennyire nem mandulás...
A levendula abszolút kiérezhető, de picit "mesterséges". Az egyéb illatjegyek nem igazán megkülönböztethetőek, a méz például sajnos számomra egyáltalán nem kivehető, pedig arra kifejezetten kíváncsi lettem volna, ínycsikklandónak hangzott. Persze valami édesebb felütést azért érzek, ám így is a levendula a domináns.es mivel ez nem egy szuper levendula, nem vagyok vele maradéktalanul boldog.
A krém verzió hidratáló hatása amúgy számomra nagyon jó, mint a többi shea vajas BBW testvajé, gyorsan beszívodik, nem ragad. Az illat maga elég intenzíven érződik meg pár óráig, így nem mindegy, mennyire kedveli magán az ember. Én sajnos nem rajongok érte, nem érzem kereknek, eltaláltnak, se élethűnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.