Bath & Body Works

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: berka, Módosítva: 2013. november 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Már az első használat után puhává és hidratáltá varázsolja a bőröd. Egy egzotikus illat keveréke a mandarinnak és a dzsungel különféle fáinak, virágainak .

Érzéki menekülés a dzsungelbe.

Kiszerelés : 236 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

berka

2013. október 27.

Ez valami hihetetlen. Csodálatos illata van. Igen... Érzéki menekülés a dzsungelbe. Egy Los Angelesben élő rokontól kaptam egyszer, azóta sem találok itthon ilyet. Ezért külföldről rendeltem egyszer de akkor többet, hogy jó ideig kitartson. Tényleg messze a legjobb amit valaha próbáltam. Annyira puha utána a bőröm és finom, hogy azt még soha nem tapasztaltam egyéb testápolók használata után.
Drága, de nekem megéri, mert amióta ezt használom azóta tudom, hogy mi a tökéletes nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.