Bath & Body Works

Ár:   $14   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: kfanni16, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   $14

Illatösszetevők: körte, alma, szilva, cseresznyevirág, liliom, rózsa, mimóza, vanília, ámbra, pézsma, fahéj, cédrusfa, szantálfa

Bath & Body Works Twilight Woods Fragrance Mist 88 ml
Ár: 1000 Ft , Eladó: mosztonga
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, XI., Baranyai tér, fizetés: Személyes átvétel

Bundesfrau

2020. augusztus 8.

Lengyelországban járva két boltba szoktam következetesen betérni, az egyik a Sephora, a másik a Bath & Body Works. Utóbbiban nehezen tudnék olyan illatot említeni, ami eddig nem nyerte el a tetszésemet, de az évek során kialakult, hogy mik azok, amik számomra a leginkább toplistásnak számítanak. Ezzel együtt nehéz volt a döntés, amikor múlt héten a katowicei Silesia Centerben jártam, mert épp akadtak akciók, de azok az illatok is vonzottak, amiket már rég szerettem volna kipróbálni. Eredetileg egyáltalán nem volt betervezve ennek az illatnak még csak a kipróbálása sem. Az, hogy ezt a sprayt egyáltalán megszagoltam, az előzte meg, hogy hosszas gondolkodás után valamennyi, aktuálisan érvényes kedvezményről kifaggattam az eladó hölgyet, aki egyebek mellett ennek az illatcsaládnak egy négydarabos szettjét ajánlotta megvételre, mint aktuálisan legnagyobb kedvezményt tartalmazó, legjobb ár-érték arányú termékeiket.
És ekkor valami olyat éreztem, ami szavakkal nem is igazán leírható. Ahogy az orromhoz emeltem a papírdarabot, amit az eladó lefújt ezzel, azt éreztem, hogy mindjárt összepisilem magam a gyönyörűségtől, ahogy Julia Roberts mondta a Micsoda nő!-ben. :D Valami hihetetlen kellemes érzés szállta meg az érzékeimet, azonnal egy spaba képzeltem magam egy végtelenül ellazító kezelés közben. Ha lehet így fogalmazni, a szaglószervem szabályos orgazmusban részesült ennek az illatkombinációnak a beszippantásával.
Mikor az eladó tájékoztatott, hogy ez a világon az eladási rátájukat tekintve a legelső illat-elegy, egyáltalán nem csodálkoztam. Végül győzött a rég kipróbálni vágyott illatok sora, de kaptam egy parfümmintát ebből az eladólánytól, ami egy nagyon kedves gesztus volt a részéről.
Másnap már nem volt betervezve, hogy visszamegyek egyáltalán a plázába, de végül egy másik ügyintézés miatt szükség volt rá és akkor már nem távoztam ennek megvétele nélkül.
Összességében, ha lenne a világbékének illata, én ezt választanám. Ennél kellemesebb, kedvesebb illatkombinációt nehezen tudnék említeni, pedig igen sok illatszert kipróbáltam már eddigi életem során. Akinek van rá lehetősége, javaslom, hogy tegyen egy próbát vele, nem fog csalódni. Ez nem egy tipikus édes illat, egyáltalán nem egy tömény, émelyítő cukorfelhő. Ennek nem bódító, hanem véleményem szerint inkább nyugtató hatása van. Én, legalábbis, hihetetlenül megnyugszom, ha megszimatolom ezt az illatkombót.
Rosszat tehát nagyon nehezen tudnék erről az illatelegyről említeni. Talán, ha nagyon kukacoskodni akarok, akkor a tartósságába köthetnék bele, rajtam sajnos nem bizonyult eddig túl hosszantartónak, az illatfelhő hamar elillan. De mégis, annyira kényeztető érzés az orromnak ezt szagolni, hogy emiatt nem tudok levonni érte csillagot. Na, meg lehet relatív is ez a tapasztalás, hiszen mindeddig csak a nyári hőségben tesztelhettem, ami bármely más illatszert is próbára tenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Harmony29

2017. október 6.

Imádom a B&BW cuccokat, évek óta oda vagyok értük. Szerencsére van lehetőségem kihasználni a weboldaukon futó jobbnál jobb akciókat mert él ismerősöm az USA-ban és haza tudja nekem hozni, így bátran kísérletezek az illatokkal. Van jó néhány kedvencem, és miután ez az egyik legsikeresebb termékük, ezt is ki akartam próbálni, de ez sajnos nem jött be, nem az én illatom. Ez egyéni ízlés kérdése, úgyhogy emiatt nem akarom lepontozni, de szívesen megválok tőle baráti áron, ha valakit érdekelne,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

HeniM

2016. február 29.

Évek óta használom, ezek a Bath and Body Works dolgok a kedvenceim. Ha nincs kedvem parfümözni, fürcsi után magamra fújom és a következő fürdésig simán érzem még én is! Fel kell rázni, mert az elején lehet alkoholosabb, de hamar elpárolog az alkohol és szerintem nem erős, csak öcsém orra érzékenyebb és ő érezte. Én már nem. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Surin

2015. november 29.

Kellemes, nem émelyítő, határozott virágos az illata, és nem illan el gyorsan, aránylag tartós. Emiatt nem kell sokat fújni, így egy ilyen üveg nagyon sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

kfanni16

2014. november 3.

Nagyon szuper édeskés illat! A kiszerelés pedig évekig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Nagyon szuper édeskés illat! A kiszerelés pedig évekig elég :)