Bath & Body Works

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Argold, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Pumpkin latte és pirított mályvacukor illatú kézkrém shea vajjal, a bőrt védő E-vitaminnal és kondicionáló B5 vitaminnal. A gyors felszívódású, nem zsíros formula 16 órás hidratáltságot nyújt.

Juccimo

2019. szeptember 14.

A képen is látható 2019 őszi kiadás van meg :) Érdekes módon a kézkrém illata nem olyan intenzív, mint a Marshmallow Pumpkin Latte kollekció többi darabjáé, visszafogottabb, édeskés, nem a megszokott lehengerlő MMPL illat.
Pedig már megszoktam, hogy a BBW kézkrémeknek van a legbrutálisabb illatuk, de ez pont kivétel. A hatása persze emellett jó, kevés is elég belőle.
A probléma is ugyanaz vele, mint a többi BBW termékkel: itthon alig lehet beszerezni, húzós az ára, a kézkrém pedig olyan kis picike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.