Bath & Body Works

Ár:   $1.75   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. június 9.

Ár:   $1.75
Kategória:   Kézkrémek

Tahiti vanília, porcukor és habosított vaj illatú kézfertőtlenítő

• erőteljes antibakteriális, csíraölő formula
  • tiszta érzetűvé és illatossá teszi a kezet

Heloise

2015. június 9.

Mennyei vaníliás porcukros sütemény illat, ami körbelengi a mancsomat, miután ezzel fertőtlenítem vele. Az illata (testvérkéihez hasonlóan) nagyon intenzív, ezért tartós, sokáig érződik. Állagra folyósabb mint a többi kézfertőtlenítő, de így kevesebb is kell a tenyérben eloszlatáshoz. Nekem még így nyáron is jólesik, bár illata szerint szezonja leginkább Karácsony környékén van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.