Bath & Body Works

Ár:   $2   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Bonnie13, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Ár:   $2
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szagos bükköny, frézia és málna illatú kézfertőtlenítő

• erőteljes antibakteriális hatás
  • tiszta érzetűvé és illatossá teszi a kezeket

Bonnie13

2018. augusztus 7.

Nagyon szeretem a Bath & Body works termékeket, a kézfertőtlenítőit meg különösen. Utazásnál elengedhetetlen számomra és ez az egyetlen márka, amitől nincs száraz érzésem és tartós az illata. Ha külföldön járok, mindig vadászom az üzletet, hogy feltankolhassak belőle és jelenleg ez a kedvenc illatom. A hozzá való praktikus kis tokok meg egyenesen imádnivalóak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.