Bath & Body Works

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló testápoló lotion shea vajjal, E-vitaminnal és B5 vitaminnal. Gyorsan felszívódó, nem zsíros formula.

2016. augusztus 8.

Kezdek beleszerelmesedni a BBW testápolóiba. :-) Ez is tökéleteen ápol, simán 24 órás hidratálást nyújt, könnyen eloszlatható, hamar beszívódik a bőrbe, nincs utána semmi ragacs, csak pihe-puha bőr, ami hosszaú órákon át illatozik. Felkenéskor kókusz és gyümölcsök keveréke, aztán egy szárazabb kókuszillatot vesz fel. Pár óra után pedig egy kicsit édeskés, de semmiképpen nem geil kekszes illattá válik, ami nagyon sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.