Bath & Body Works

Ár:   $12.50   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. január 13.

Ár:   $12.50
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló aloe verát, E-vitamint és sheavajat tartalmazó tusfürdő, az ellenállhatatlan vanília és mezei virágok illatával.

Bath & Body Works Warm Vanilla Sugar parfümöt keresek!
Ár: 1 , Eladó: blankababa
Állapot: új,használt..., Helyszín: Zala, fizetés: fizetés banki utalással

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

oaxaca

2019. március 26.

Legistenibb vanília illat a világon 😍 Ezek a tusfürdők nem tudom miből vannak, de rettentő sokáig kitartanak. Kb 3x addig tart ez is mint bármilyen más tusi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.