Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anszika, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Yndre

2013. január 12.

Szerintem is kellemes habfürdő, nagyon jó fűszeres-Lush illata van, sokáig érezhető a bőrön és a fürdőszobában is. A bőrömet sem szárította ki és a férjemnek is tetszett. Sajnos már a boltokban nem forgalmazzák, de néha felkerül a Lush honlapjára mint Retro termék, így én is onnan csaptam le rá pár hónapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

tunderlany

2012. február 8.

Ez volt az első Lush habfürdőm, imádtam! Nagyon sokáig tartogattam az utolsó morzsákat is, imádtam az illatát. Nem csinált nagy habokat, talán azért is, mert nagyon keveset használtam belőle mindig. Mostanában sajnos nem láttam az üzletekben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

anszika

2010. október 30.

istennői fürdőzés

Imádom a hatalmas fürdőhab-hegyeket, és az elsőosztályú illatú, bőrbarát termékeket.

Ebben a habfürdőben mindez egyben megtalálható.

Egyszerűen kiváló!! Mindenkinek ki kellene próbálnia!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 30.

istennői fürdőzés

Ebben a habfürdőben mindez egyben megtalálható.

Egyszerűen kiváló!! Mindenkinek ki kellene próbálnia!