Batiste

Ár:   €3.15   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Ár:   €3.15
Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Limitált kiadás

Spray formájú szárazsampon, melynek segítségével pillanatok alatt felfrissítheted a hajad két hajmosás között. Minden hajtípusra ajánlott.

Slysziszi

2019. november 5.

Szőke, vékonyszálú, a tövénél hamar zsírosodó, száraz végű hajam van. Az évek során rengeteg szárazsampont kipróbáltam már, de a Batiste márka magasan veri még a prémium kategóriás társait is.
1, de akár 2-3 nappal is el tudom tolni a hajmosást a használatával. Az illatát is imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 5.

Panni21

2019. szeptember 9.

A hatása nagyon jó, de az illata már sok volt a flakon vége felé. Nagyon erős, parfümös, hirtelen nem is tudom, mihez hasonlítsam, talán valamelyik Impulse-ra hajaz (anyunak volt pár anno). Emiatt nem tudok maximumot adni, sőt teljesen elhasználni se bírtam (2-3 fújásnyi maradt a flakonban), mert a végére már besokalltam tőle.
Lehetne kicsit visszafogottabb, napokig érezni a hajamban/párnámon. Sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Lehetne kicsit visszafogottabb, napokig érezni a hajamban/párnámon. Sok.