Bausch & Lomb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2014. május 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

• Fertőtlenít
  • Síkosít
  • Öblít
  • Tárol

Hydranate fehérjeoldóval, minden egy flakonban.

Kiszerelés: 120, 240, 360 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ausmorzs

2019. május 26.

Egyszer SOS kellett vennem kontaktlencse folyadékot, de a drogériák már mind bezártak így maradt a patika, ahol ezt ajánlották.
Igaz, hogy kicsit drágább, de az a tapasztalatom, hogy sokkal jobban tisztít, mint az olcsó folyadékok. Semmi szösz, semmi fehérje nem marad a lencsén és nem is homályosodik be egy idő után.
Szerintem jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Szerintem jó választás.

rosa.love

2019. január 19.

Utalom. Ha ezt hasznalom, mar este 6 korul szurni kezd a szememben a lencse, nedvesito hatasa nulla. Evekig hasznaltam, mire rajottem h ez okozza az allando szuro erzest, tobb kotohartya gyulladason is atestem amig hasznaltam. Aztan a parszaz forintos Best View drogerias folyadekra valtottam, meg az is ezerszer jobb ennel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

judvid

2018. december 28.

Mióta kontaktlencsém van (kb 2 éve) ezt használom, megéri az árát, soha semmi problémám nem volt vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Csucsi08

2018. április 12.

Már 12 éve töretlenül ezt a márkát, és ezt a folyadékot használom. Teljesen elégedett vagyok vele. A kontaktlencsém is Bausch & Lomb márkájú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Virág-os

2017. szeptember 25.

Kis ideig használtam, amikor volt kontaktlencsém. Azóta is újra venném, nekem nagyon bevált. Nem viszolyogtam attól, hogy több dologra is jó, míg anya esküszik a külön folyadékokra igaz ő másmilyen lencsét használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Lilium

2017. július 2.

Eddig nem költöttem túl sokat kontaktlencse folyadékra, mert úgy gondoltam, hogy olcsóbb és drágább között nem lehet olyan nagy különbség... De még mennyire, hogy lehet! Régebben a Rossmannosat használtam, és így visszagondolva ő volt minden bajomért a ludas: állandóan piros volt a szemem, érzékeny, és annyira könnyezett, hogy Dunát lehetett volna rekeszteni vele.. Én az hittem, hogy a lencse miatt van, vagy eleve ilyen a szemem, de meg sem fordult a fejemben, hogy a folyadékkal van a hiba. Eggyik nap láttam a patikában, és úgy gondoltam, épp itt az ideje váltani. Láss csodát, minden panaszom megszűnt, azóta reggeltől estig probléma mentesen bírja a szemem (lencsét nem váltottam). Mostantól őt fogom venni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

AkInImOd

2016. november 24.

14 éves korom óta többségében ezt a terméket használom. A legtöbb kontaktlencséhez megfelelően használható, bár van, hogy a kontaktlencsét egy idő után megkeményítheti, ez nem tudom, mi miatt történhet. Néha kicsit borsosan mérik az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

boglarka88849

2016. június 27.

Ezt használom két éve lassan, és nekem megfelelt eddig. Volt már folyadék, amitől begyulladt a szemem, de ez hál istennek nem okozott semmi rosszat. Biztos választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Cicuka22

2015. december 30.

Nagyon szeretem ezt az ápoló folyadékot. Jól tisztít, ápol és véd. Sokkal tovább használhatóak a lencséim ebben a folyadékban tárolva. Nagy kiszerelésűt szoktam vásárolni, mert az gazdaságosabb. Ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

April13

2015. november 25.

Már tíz éve használom ezt a tisztító- és tárolófolyadékot, és teljesen elégedett vagyok vele. A lencsék benne tárolva simán hordhatók a javasolt harminc napig, jó állapotban tartja őket. Amúgy magukkal a lencsékkel is elégedett vagyok, a tíz év alatt csak egyszer váltottam, Soflens Toricról PureVision Toricra, immár hosszabb ideje használom az utóbbit. Az elsővel nem stimmelt minden, néha nem kapott benne elég oxigént a szemem, de az utóbbi tökéletesen bevált, köszönhetően a jóval magasabb oxigénáteresztő képességének olyan makkegészséges a szemem, mintha nem is hordanék kontaktlencsét. Szóval ezúton üzenem mindenkinek, akit fiatalon azzal akarnak róla lebeszélni, hogy azért nem érdemes ilyen korán elkezdeni a hordását, mert pár év alatt besokall tőle a szem, és nem fogja tovább bírni, hogy ez ma már egyáltalán nem törvényszerű, úgyhogy nyugodtan használjátok (persze betartva a napi hordási időt, a csere gyakoriságát, illetve hogy nem alszotok benne, a tiszta kézzel való szembe nyúlkálás meg remélem amúgy is alap :D), nekem tényleg életem megkönnyítői közé tartozik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.