Baviphat

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Ajakápolók

Almás ajakbalzsam A, C és E vitaminnal.

Kiszerelés: 6 g

cicatapmancs

2013. november 12.

Csak a cuki csomagolás miatt vettem meg :) Az illata szuper, tényleg almás. Ragadós, de szép színt ad az ajkaimnak. Jó tudni, hogy ezt nem nagyon fogom más kezében látni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

lilaeper

2013. január 3.

Az illata hihetetlen,szép fényt,és enyhe színt ad az ajkaknak,és még hidratál is,egyszerűen el vagyok bűvölve^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Cipriana

2012. november 23.

Cuki csomagolás, valódi alma illat és szép piros szín, némi hidratálóhatással megfűszerezve. Többet nem is várhatok.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

DittyCat

2012. november 6.

A csomagolása imádni való, az illata szintén, íze nem nagyon van. Kissé pirosasra színezi a szájat. Eléggé ragadós, de nagyon jól hidratál. Sajnos a belenyúlós kiszerelés miatt a higiénia nem erőssége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.