Baviphat

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: xameee, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Ajakápolók

Eltűnteti az elhalt sejteket. Tiszta, hidratált és puha ajkakat eredményez. A rizs, cukor és alma kivonat hidratálja az ajkakat, miközben eltávolítja az elhalt hámsejteket. Táplálja az ajkaid, hidratálttá és puhává teszi. A hámlasztó keratinnak köszönhetően tartósabbá teszi a szájfény vagy rúzs hatását, meggátolja a rúzs leválását. Az ajkak bőrét kisimítja, megkönnyítve a szép és egyenletes rúzsozást is. Rendszeres használatával megelőzhető a száj kicserepesedése.

Kiszerelés: 6 g

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tildi

2016. május 11.

Nagyon sokáig kitart, mert csak kevés kell belőle ahhoz, hogy elérjük a kívánt hatást. Szépen eltávolítja az száraz bőrdarabkákat az ajkaimról és még hidratál is. Az illata isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

vivuss87

2013. március 13.

Nekem sokat javított a fűtés szezon miatt kiszáradt, hámló számon. Használata után már kevésbé hámlott a szám. Nagyon kevés kell belőle, sokáig elég lesz. Az illata szuper almás:) Szerintem egy kis ápoló hatása is van, mert a használata után nem igényli rögtön a szám az ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Sedna

2013. február 12.

Egyszerűen imádom! Nagyon csúnya szokott lenni a szám, főleg ilyenkor télen, de amióta ezt az ajakradírt használom, semmi gondom vele. A legelső használat után nem voltam elájulva tőle, de most, hogy már lassan egy hete minden nap használom, látom, hogy csodákat tesz. Eddig csak ajakápolót használtam, de ez önmagában (értelemszerűen) nem sokat segített a cserepes, hámló ajkaimon... ezzel együtt viszont tökéletes a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

ildikolo

2012. november 3.

Jó kis termék de mégegyszer nem adok érte 2600 ft-ot ugyanis postaköltséggel együtt annyiba kerül. Jó sokáig masszírozva leszedi az ajakról a száraz bőrdarabkákat,végülis nem bántam meg,hogy beszereztem mert rengeteg van benne icipicit kell belőle kenni úgyhogy egy jó darabig elég lesz. Az biztos,hogy azoktól ezerszer jobb mint amiket a drogériákban be tudsz szerezni...már ha van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

csill87

2012. március 10.

Nálam önmagában a fogkefés módszer nem vált be, de magában ez sem. Ha a kettőt kombinálom, akkor viszont szuper! Ha valakinek nem ennyire durván száraz a bőre, mint nekem annak lehet magában is jó. Az ajak bőrét tényleg kisimítja, de nem hidratál. Az illata is finom. Nekem így kombinálva vált be, nem csodaszer, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

jucus10

2012. február 26.

Tényleg kíméletesen radíroz, és az illata is finom, de csodát ne várjunk tőle. A nagyon cserepes, darabokban hámló bőrt nem szedi le csak úgy. Megpuhítja, és akkor könnyebben leválik a bőr. Rendszeres használat után várható a durván cserepes ajkaknál javulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

gabbancs

2012. január 23.

Kíméletesen, de hatékonyan radíroz, jó az illata, valamennyire ápolja is az ajak bőrét. Sokkal jobban bevált, mint a házi készítésű radírom, vagy mint a fogkefés megoldás, és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.