Bayer

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett30, Módosítva: 2014. szeptember 9.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A magnéziatej magnézium hidroxid vízben oldva. Ezt a tejszerű, fehéres oldatot eredetileg belsőleg gyomor problémákra használják, viszont rengeteg amerikai beauty blog, youtube videó és véleményező hely alapján valódi csodaszer a zsíros bőrre.
Az "eredeti magnéziatej" (milk of magnesia angolul) Amerikában kapható minden drogériában és nagyon olcsó. Amazonról, vagy ebayről itthon is megrendelhetjük

Ryana

2016. május 17.

Csodaszer, ha jól használjuk.
Nagyon zsíros, nagyon tág pórusú bőröm van. Hidratálás után (nyilván még a hidratálóm is mattító) ezt a cuccot felkenem, rá egy mattító fényvédő és kb 6 órán át nem fénylik át a bőröm.
Kevés kell belőle és vékonyan kell kenni, mert száradás után fehér foltokat képez, ha többet kentünk a kelleténél. Ha valaki alapozót használ, az elfedi az ilyen foltokat, én nem szoktam, mert a fényvédőm színezett.
Ha besűrűsödik, kevés vízzel lehet hígítani. Sokáig elég.
Nagyon elégedett vagyok vele, rendszeresen használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Csodaszer, ha jól használjuk.
Ha besűrűsödik, kevés vízzel lehet hígítani. Sokáig elég.
Nagyon elégedett vagyok vele, rendszeresen használom.

anett30

2014. október 28.

Hát csak piszkálta a fantáziám úgyhoz beszereztem belőle pár darabot. Nekem általában már 1-2 óra múlva úgy fénylik az arcom mint a zsíros bödön :(
Most 4 óra elteltével még mindig matt, na de majd meglátjuk....Megelőlegezek neki egy 5-öst.
Update: hát szinte lerobbanthatatlan még este is az alapozó. Hatalmas adag mert szinte alig kell belőle. Szerintem kb 1 évig elegendő.
Update: most már teszteltem eleget, hogy teljes véleményt alkossak:
nagyon tartós azaz tartóssá teszi az alapozót, nem fénylik át és egy picit szárít. Mindennapos használata nem javasolt (pont a szárítás miatt), de alkalomra, bulira vagy amikor nincs lehetőség korigálni a sminket arra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Update: most már teszteltem eleget, hogy teljes véleményt alkossak: