Bayer

Ár:   €11,39   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rapunzel, Módosítva: 2015. november 10.

Ár:   €11,39
Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajkullás elleni tabletta aranykölessel és búzacsirával

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

annasara

2022. március 25.

Jó néhány hasonló típusú vitaminnal kísérleteztem, de egyértelműen ez a legjobb.
Körülbelül két hét után szinte teljesen megállt a hajhullás és még hajmosás után is csak pár szál maradt a hajkefében, a Priorin előtt pedig csomókban hullott. Első próbálkozásra két havi adagot vettem, ami pár hete elfogyott és a napokban észrevettem, hogy ismét intenzívebben kezdett hullani a hajam, úgyhogy most újrakezdem a kúrát, kiderül meddig tart a hatása, illetve hogy hosszabb kúra után vajon tényleg teljesen megáll a hajhullás,vagy szinten tartáshoz állandóan szedni kell.
További előnye, hogy a legtöbb hasonló készítménnyel ellentétben, ez nincs tele B vitaminokkal, ezáltal nem növeli az étvágyat.
Az egyetlen negatívum, hogy a használata mellett sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam, de ennyi kényelmetlenség belefér a sok pozitív eredmény mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

koryka

2021. március 8.

Fogamzásgátló szüneteltetését terveztem, de korábban egy ilyen akciónak az lett az eredménye, hogy a hormonháztartásom nagyon felborult és olyan durván elkezdett hullani a hajam, hogy pár hónap után inkább újra elkezdtem a fogamzásgátlót. :(
A következő szüneteltetésre már tudatosabban felkészültem, olyan nem hormon alapú vitamint kerestem( és találtam) , ami segít megelőzni a hajhullást.
Nekem nagyon bevált, 6 hónap szedés után még a szempillám is dúsabb volt, a hajamról nem is beszélve. Nagyon hálás vagyok ennek a kis vitaminnak.
Csak Németországban kapható, de még van egy bontatlan dobozom, ha valakit érdekel! ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

szeretlek

2018. április 19.

Kb. 3-4 hete szedem és amit eddig tapasztaltam, az csodás :) Azért kezdtem el szedni, mert a hajam hullt és egyre több hely lett a választékokban, ráadásul a hajam eléggé elgyengült. Amit az eddigi tapasztalataim alapján elmondhatok (3-4 hét): Fesülködés után a hajkefémben nincs egy hajszál sem és hajmosáskor is kb. 2-3 szál jön ki, ami a korábbi hónapokhoz képest csoda! A körmeim pedig rettenetes gyorsan nönek, remélem a hajamra is ilyen hatással lesz. Az ára elég borsos, ezért a 4 csillag és még várom a többi pozitiv hatását, ha teljesíti, akkor kap 5-öt.

update: kb. 8 hónap után váltottam, mert a hajam egy idő után ismét elkezdett hullani és nem is nőtt tőle gyorsabban. Levonok ezért egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

monika78

2015. november 22.

Nagyon jó termék. Minimum 6 hónapig kell szedni, de a hatás már pár hét alatt látható. Sajnálom, hogy Magyarországon nem kapható. Németországban vettem és kezdtem el szedni, hajam dúsabb lett, a körmeim megnőttek és erősebbek lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.