Bayer

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nano, Módosítva: 2014. október 16.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A felnőtteknek az energiatermeléshez elengedhetetlen vitaminokat tartalmaz, segítve ezáltal a mindennapos akadályok hatékony leküzdéséhez szükséges energia termelését. Összetevői hozzájárulnak az egészség megőrzéséhez. A C-, B6- és B12-vitaminok részt vesznek a szervezet energiatermelő folyamataiban és támogatják az immunrendszer működését. A folsavval együtt közreműködnek a fáradtság és kimerültség csökkentésében. Ezen felül a C-, B6-, B12-vitaminok, biotin és folsav hozzájárulnak a normál pszichológiai működéshez, amely hatással van a koncentrációra, tanulásra, emlékezésre. A biotin részt vesz a makrotápanyagok (szénhidrátok, zsírok, fehérjék) normál anyagcseréjében, a D-vitamin pedig szerepet játszik az egészséges izomfunkció fenntartásában.

Virág-os

2017. szeptember 25.

Egy zacskóval vettem, nekem ízlettek a kis gumicukrok amik vitamint tartalmaztak. Jóval energiadúsabbnak, viszont nem éreztem magamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.