Baylis & Harding

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. július 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Marietta1977

2017. október 24.

Nekem az illata nagyon bejött, a zuhanyzás egy kicsit luxusérzetű :) különlegesnek mondanám, a bőröm szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

cioccolata

2013. október 1.

Áááááá! Kinn pont ilyet vettem esméletlen olcsón! :) Asszem 1.3 font volt 400 ml. A pumplálós kiszerelés és a szép design nagyon klassz. Én fürdőrózsával használtam, úgy örökké tartott (legalább 2,5-3 hónapig használtam, és nem fogyott el).
Az illata kellemes, de sajnos egy idő után ráuntam. Öreges kicsit a rózsa miatt, a málna nem tudja ezt feldobni, kevésbé is érződik sokkal, mint a rózsa.
Összességében tehát 3-ast kell adnom neki. Nem váltotta be a hozzá fűzött vad reményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.