BCL SPA  Mandarin + Mango Masszázskrém

BCL SPA

BCL SPA Mandarin + Mango Masszázskrém

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   1892 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Patriciatakacs, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Ár:   15 000 Ft
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Könnyen kezelhető, jól bedolgozható masszázskrém. Kezelés után a bőr felülete nem lesz ragacsos, zsíros tapintású. Tökéletesen felszívódik. A bőr ápolt, és hidratált lesz. Parabén és paraffin mentes. Igazolt organikus összetevőkkel.

Hanna6

2018. március 30.

Testápolónak használom, a legjobb amit valaha próbáltam. A drogériás termékek vizet nem vihetnek neki. Testes, tápláló mégis könnyen beszívódik, nem ragad.Egy kevés is eleg belőle. Többféle illatban és kiszerelesben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.