BE Creative Make Up

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Élvonalbeli Expert IV gél technológiájával a körömlakkok új generációjába tartozik. Rendkívül mély, gazdag és vibráló színekben kapható, nem pattog le és nem fakul, könnyen felvihető, és hibátlan, fényes finish-t ad.

erika81

2019. január 1.

Régebben volt egy lilás lakkom, amit már nem gyártanak, de ennek a lakknak az egyik árnyalata hasonlít rá, ezért megvettem.
Csak itthon olvastam el a véleményeket és megijedtem, hogy milyen lakkot vettem magamnak.
Alap és fedőlakkal 4-5 napot kibír, szépen terül, a száradási idő is rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 21.

Fél nap alatt lepattogzik úgy, hogy nem autószerelő-műhelyben dolgozom. Emiatt fedőlakk nélkül egy tapodtad se! Két rétegben szép, telt színt ad, egy rétegben foltos. Nagy pozitívuma, hogy keskeny az ecsete, akinek nincs lapátkörme, annak ez gondolom, pozitív infó. Sajnos lassan szárad, este nem lehet használni, mert reggelre jön az ágyneműnyom! Sajnos drága, annyit biztos nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Buklika

2018. január 13.

400 Ft-ért vesztegették darabját a Marionaud-ban, gondoltam, ennyiért 'hülyének is megéri' egy ilyen jófajta cucc. Hát nem mondom, hogy jó nagy hülye voltam, hogy megvettem, mert az túlzás, de nem volt egy húdejóó vétel az biztos, de legalább nem fáj az ára miatt a szivem. Kezdem a negatívummal, folytatom a pozitívumokkal.
Gagyi. 2 rétegben festettem fel, 1 nap után, otthoni pihenés mellett is - kopott és sérült. Próbatétel: hajat mostam, 1x bepakoltam a mosogatógépbe, és jópárszor kezetmostam. Eredmény: 1 nap viselés után mindegyik körmöm sérült vagy kopott. Szólval semmivel nem jobb, mint egy átlagos 400-600-1000 forintos körömlakk, az eredeti árát semmiképp nem éri meg.
A kupakja nagyon hamar szétjött.
Pozitívum, hogy nagyon szép élénkpiros szine van (a Barátomnak nagyon tetszik), szépen fed, nem csíkos a finish, gyorsan szárad!

Összességében jó, de szerintem nem elég tartós. Fedőlakkot nem szoktam használni, mert azt tapasztaltam, hogy akkor sérülékenyebb a végeredmény, de lehet hogy emellé kelleni fog, majd kipróbálom azzal is és update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

A kupakja nagyon hamar szétjött.