BE Creative Make Up

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Melda, Módosítva: 2015. január 13.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Marionnaud

Selyemfényű szemhéjpúder

• antioxidánsokkal és Alue Verával gazdagítva
  • hosszantartó hatás
  • lágy, selymes textúra

BE Creative Make Up Eyeshadow
Ár: 1000 , Eladó: skin
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. május 5.

Update: A 008 Sparkle - kékes szín is bekerült valamikor a gyűjteményembe, és ámulok, mert döbbenet tartós! Reggeltől estig csak alapszínre téve meg sem moccan. Ha valahol láttok még belőle, ne habozzatok, bőven megéri az árát!

2019. május 2. A 035-ös Nude árnyalatot a sminkem alapszíneként, bázisaként használom. Praktikus a csomagolása, a matt műanyag tartóba helyezett festék kis helyet foglal, ugyanakkor nagyon jól jön ez a mono, amikor olyan palettát használok, ami nem tartalmaz bázis színt.
Csak magamat ismételgetem a márka termékei kapcsán, kár, hogy kivonul az országból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 5.

Melda

2014. december 29.

A 015-ös Taupe árnyalatot heteken át addig-addig nézegettem, amíg végül hazajött velem. A színe gyönyörű, visszafogott igazi szürkés-barnás taupe, enyhe lilás beütéssel. Maga a szemhéjpúder selymes, puha, kicsit porol, de nem vészesen, ez az árnyalat mattnak van titulálva, de van egy enyhe szaténfénye, nem teljesen matt.

Az ára mondjuk nem túl baráti, ráadásul az M.-betűs parfüméria, ami a kizárólagos hazai forgalmazója ennek a márkának, rátesz plusz négyszáz forintot a kb. 10 eurós eredeti árára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 29.