BE Creative Make Up

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Ecsetek

Valódi szőrből készült közepes méretű ecset por alapú púder, pirosító felviteléhez.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. szeptember 8.

Méltatlanul keveset beszéltünk erről a márkáról, és most már nem is nagyon fog ez változni, mivel kivonult Magyarországról. A sminktermékei között is vannak meglepően jó minőségűek, de az ecsetek azok, amelyek az érdeklődésemet azonnal felkeltették.
Az ecset nyele matt műanyag (?), ahol pedig a nyél a szőrökkel találkozik, fényes fekete fém. A mérete és a természetes szálak közepes tömöttsége alapján többcélú felhasználásra is alkalmas, púdert, pirosítót, de akár por alapú bronzert is felvihetünk vele.
Egész kis kollekciót válogattam a márka ecseteiből össze, egytől-egyig "gyűjteményem" bevált darabjai lettek.
A No.3. és a No.11-es számú púderecset is ezek között szerepel, az utóbbi kicsit hosszabb nyelű és nagyobb fejű, lazább szálú ecset, mint a No.3.
Aki teheti, csapjon még le rá, féláron ez a minőség ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Aki teheti, csapjon még le rá, féláron ez a minőség ajándék.