Beata Cosmetics

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2020. január 15.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online, patikák
Kategória:   Samponok

A Beata Cosmetics hajsampon korszerű összetevőinek köszönhetően nem irritatív, nagy százalékban Ecocert minősítésű bio alapanyagot tartalmaz. Termékünk fő alapja a bio kakukkfű kivonat, mely fenol- illetve illóolaj komponenseinek köszönhetően antioxidáns hatást fejt ki, enyhén antiszeptikus hatású, csillapíthatja a fejbőr viszketését.

Nagyon jól tisztítja, élénkíti, fertőtleníti a hajas fejbőrt, a hajszálgyökereket erősíti, oldja a zsírréteget.